Перша смерть від коронавірусу в Україні: у Радомишлі продезинфікували автовокзал та церкву

Перша смерть від коронавірусу в Україні: у Радомишлі продезинфікували автовокзал та церкву
Читать на русском

Рятувальники здійснили знезараження об’єктів у Радомишлі після того, як у місті від коронавірусу Cоvid-19 померла жінка

У Житомирській області рятувальники здійснили знезараження об’єктів у Радомишлі після того, як у місті від коронавірусу Cоvid-19 померла жінка. Про це повідомляє прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"13 березня особовий склад відділення спеціальної обробки аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону Управління ДСНС України у Житомирській області провели дезінфекцію приміщень об’єктів із масовим перебуванням людей у місті Радомишль, де напередодні зафіксовано випадок захворювання літньої жінки на коронавірусну інфекцію COVID-19", - йдеться у повідомленні.

Рятувальники провели знезараження автовокзалу та церкви у Радомишлі.

Як повідомляв APNEWS раніше, від коронавірусу в Україні померла перша людина, яка був госпіталізована з підозрою на коронавірус - смерть підтвердила заслужений лікар України, професор, завідувач кафедри інфекційних захворювань інституту ім. Богомольця Ольга Голубовська.

Нагадаємо, що Україна закриває кордон на два тижні через коронавірус. Секретар РНБО Олексій Данілов закликав громадян відмовитися від поїздок за кордон у зв’язку із пандемією.

Новини партнерів

В Італії від коронавірусу померла українка
МОЗ зареєструвало "коронавірусний" законопроект