Перша смерть від коронавірусу в Україні: родичі загиблої під наглядом

Перша смерть від коронавірусу в Україні: родичі загиблої під наглядом
Читать на русском

МОЗ повідомило подробиці про загибель першої людини від коронавірусу

Жінка з Житомирської області, яка померла у п'ятницю, 13 березня, від коронавірусу, була госпіталізована у четвер, 12 березня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. МОЗ України висловлює співчуття рідним", - йдеться в повідомленні.

Наразі її родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими контактувала, знаходяться під наглядом лікарів.

"МОЗ України зазначає, померла жінка знаходилася в групі ризику. Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками. За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40-49-річних - відповідно 0,3%; для 50-59-річних - 1,3%; для 60-69-річних - 3,4%, для 70-79-річних - 7,8%. У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%", - підкреслили у відомстві.

Як повідомляв APNEWS раніше, від коронавірусу в Україні померла перша людина, яка був госпіталізована з підозрою на коронавірус - смерть підтвердила заслужений лікар України, професор, завідувач кафедри інфекційних захворювань інституту ім. Богомольця Ольга Голубовська.

Новини партнерів

Пандемія Covid-19: РНБО наполягає, щоб українці відмовилися від поїздок за кордон
В Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу