Перша оплата криптою в Україні!

Перша оплата криптою в Україні!
Читать на русском

Weld Money офіційно інтегрувався з кількома банками України та Європи.

29 жовтня 2021 року команда крипто-стартапу Weld Money провела першу в Україні оплату за допомогою своєї карти. Транзакція через POS-термінал за допомогою гаманців Google Pay та Apple Pay.

До цього повсякденні оплати були неможливі через великі комісії в блокчейні та недосконалого легального поля в країнах СНД.

Відеопрезентація була опублікована в ком'юніті-чатах і на YouTube сторінці Weld Money, де команда показала як технічно кожен українець зможе розраховуватися криптовалютою в будь-якій офлайн або онлайн точці.

«Наша перша транзакція стала доказом того, що платежі криптовалютою в Україні — це можливо, а головне — зручно як для користувачів, так і для бізнесів», — коментує ко-фаундер Weld Money Олексій Бобок.

Роботи щодо запуску додатку Weld (в мобільній і десктопної версії) знаходяться в завершальній стадії. Вже створено MVP продукту, який в цей час проходить тестування і в найближчі місяці буде представлений громадськості.

Weld Money офіційно інтегрувався з кількома банками України та Європи:

«Ми активно розширюємо власну партнерську мережу як в Україні, так і за її межами, а найближчим часом ми оголосимо про партнерство з одним з ключових гравців світового ринку платежів!» - доповнює ко-фаундер Weld Money Олексій Мерецький.

WebMoney стали першими, хто запропонував легальний варіант для проведення розрахунків в будь-якій країні з використанням криптовалюти. Обмін криптовалюти відбувається в юрисдикціях, де є відповідне законодавство, а розрахунок відбувається через звичну карту. Це дозволяє застосувати такі розрахунки для будь-якого торговця в будь-якій країні з використанням технології Weld Money.

Більше про проєкт Weld Money: https://t.me/weldmoney

Команда дуже прислухається до думок ком'юніті.

Свої пропозиції щодо розвитку криптоплатежів ви можете залишити в Телеграм-чаті : https://t.me/weld_ru

Новини партнерів

На довиборах в Раду нардепами обрали двох кандидатів від "Слуги народу"- результати ЦВК
У Києві другий день поспіль реєструють рекордну кількість хворих на COVID і смертей від нього