«Пермському стрілку» проведуть психіатричну експертизу

«Пермському стрілку» проведуть психіатричну експертизу
Читать на русском

На даний момент правоохоронці намагаються встановити причини, що спонукали молоду людину до злочину.

«Пермському стрілку» Тимуру Бекмансурову проведуть психіатричну експертизу. Про це повідомляє APnews з посиланням на Слідчий комітет РФ.

За даними відомства, на даний момент правоохоронці намагаються встановити причини, що спонукали молоду людину до злочину.

"У рамках розслідування допитуються і опитуються свідки та очевидці, близькі, друзі, одногрупники підозрюваного і інші учні університету з метою з'ясування обставин, що передували злочину, і причин, що спонукали студента скоїти вбивство. Проведено обшуки, вилучені мисливський квиток, документи на зброю та інші матеріали, що мають значення для слідства", - заявили в установі.

У СК також додали, що незабаром Тимуру Бекмансурову проведуть психіатричну експертизу.

«Наразі сформована слідча група чисельністю понад 50 співробітників. До її складу увійшли найбільш досвідчені слідчі ГСУ СК Росії, криміналісти головного управління криміналістики, а також експерти судово-експертного центру ", - заначили в комітеті.

Як писав APnews, 20 вересня в Пермі Бекмансуров увійшов до місцевого університету і відкрив стрілянину. Студенти, щоб врятуватися, стрибали з вікон.

Новини партнерів

Стрілянина на зупинці у Полтаві: копи знайшли порушника і звільнили заручницю
У Польщі українець з ножем увірвався в магазин заради наживи, але нарвався на сльозогінний газ