Перевіряли дотримання карантину: поліцейські провели облави у вагонах «УЗ»

Перевіряли дотримання карантину: поліцейські провели облави у вагонах «УЗ»
Читать на русском

Під час рейдів правоохоронці обмежилися складенням лише одного адмінпротоколу.

Співробітники поліції провели рейд по вагонах Укрзалізниці для перевірки дотримання правил карантину. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу «УЗ».

Під час рейдів правоохоронці проінспектували поїзда №142 "Бахмут-Львів", Інтерсіті + №724 "Київ-Харків", а також експрес №831 "Бориспіль-Київ". Поліцейські обмежилися складенням лише одного протоколу на пасажира, який відмовився носити маску. Крім того правоохоронці попередили понад 20 пасажирів у вагонах, маски яких були одягнені неправильно.

В "УЗ" також зазначили, що надалі контроль за дотриманням масочного режиму буде посилено, як і інформування пасажирів про небезпеку Covid-19 на табло і екранах вокзалів, аудіо оповіщенням і масштабною кампанією в вагонах.

«У столиці посилюються карантинні обмеження, але залізниця як частина критичної інфраструктури країни продовжує працювати, щоб всі, кому це конче необхідно, могли безпечно доїхати до пункту призначення. При цьому наша толерантність до порушення карантинних норм в поїздах - нульова. ... Ми здатні уникнути повної зупинки залізничного руху тільки зробивши потяги зразковою територією безпеки», - заявив в.о. члена правління Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Раніше APnews повідомляв, на автобус і експрес до аеропорту "Бориспіль" спецпропуск на транспорт не потрібен.

Новини партнерів

У США бойовий медик розстріляв людей в бізнес-центрі та намагався сховатися на військовій базі
Україна домовилася з Pfizer про постачання 10 мільйонів доз вакцини від COVID-19