Перевірка документів і 2000 євро штрафу: як живуть люди в карантинному Римі

Перевірка документів і 2000 євро штрафу: як живуть люди в карантинному Римі
Ексклюзив
Читать на русском

У Римі зросли штрафи за порушення карантину

Транспорт в Римі їздить рідко, а метро і зовсім закрито через карантин, який ввели у зв'язку з епідемією коронавірусу covid-19. Про це повідомив Вадим Литвин ексклюзивно для APnews.

За його словами, потяги в Рим з передмістя їздять раз в три - п'ять годин, хоча раніше інтервал становив 30 хвилин - годину.

"Перебуваю на приміській станції біля Риму. Зазвичай поїзди приїжджають раз в 30 хвилин - годину, а сьогодні раз в 3 - 5 годин, тому що обмежили повністю рух, як поїздів, так і громадського транспорту в місті. Зазвичай на цій станції повно народу, а сьогодні нікого немає, ніхто на роботу не їде ", - зазначив Литвин.

При цьому він вказав, що в Римі метро закрито та дуже рідко їздять автобуси. Крім того, поліцейські перевіряють документи та просять заповнити модуль, в якому необхідно вказати причину в'їзду або виїзду.

"Тут ніхто нікого не контролює, тому виїжджати можна в будь-який час, а по приїзду в Рим стоїть поліція і просить заповнювати модулі, в яких ви вказуєте, куди їдете і навіщо. Така ж ситуація і при виїзді. Вони дзвонять на роботу, куди ви прямуєте, якщо вам не підтверджують, то на ваше ім'я приходить штраф. Виходити нам не можна. Штрафи зросли від 206 євро до 2000. Навіть вийти на пробіжку або вигуляти собаку можна тільки біля будинку", - підсумував Литвин.

Як раніше повідомляв APnews, в Італії через спалах коронавірусу COVID-19 спорожніла одна з найпопулярніших вулиць для шопінгу в Римі.

Новини партнерів

Карантин: у Львові скасовується пільговий проїзд у громадському транспорті
В Україні підтверджено два нові випадки інфікування Covid-19