Перетнути кордон з Молдовою можна буде лише в 7 пунктах пропуску - ДПСУ

Перетнути кордон з Молдовою можна буде лише в 7 пунктах пропуску - ДПСУ
Читать на русском

У Державній прикордонній службі України повідомили, що з 00:00 17 березня 2020 року припиняється рух через деякі пункти пропуску на кордоні з Республікою Молдова.

У рамках протипандемічних заходів на кордоні з Республікою Молдова тимчасово припиняється рух через деякі пункти пропуску. Рішення прийнято урядом Республіки Молдова із врахуванням рішення уряду України. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

Так, починаючі від 00.00 год. 17 березня 2020 року тимчасово припиняються усі види руху в таких пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон: "Болган", "Платонове", "Кучурган", "Серпневе 1", "Виноградівка", "Вашківці", "Велика Косниця", "Тимкове", "Станіславка", "Олексіївка", "Йосипівка", "Великоплоське", "Слов’яносербка", "Градинці", "Малоярославець 1", "Долинське", "Подвір'ївка", "Зелена", "Грабарівка", "Студена", "Шершенці", "Домниця", "Федосіївка", "Дубове", "Павлівка", "Гребеники", "Розалівка", "Залізничне", "Сокиряни", "Кельменці", "Бронниця", "Нові Трояни", "Височанське", "Крутоярівка", "Лісне", "Фараонівка 55", "Олександрівка", "Петрівськ", "Червоноармійське", "Мамалига-залізничний", "Кельменці-залізничний", "Цекинівка-поромний", "Цекинівка-річковий", "Велика Косниця-річковий", "Ямпіль-річковий", "Ямпіль-поромний", "Михайлівка-річковий", "Оксанівка-річковий", - сказано у повідомленні.

При цьому повідомляється, що перетнути кордон з Республікою Молдова на транспортних засобах можна в пунктах пропуску: "Паланка-Маяки-Удобне", "Старокозаче", "Рені", "Могилів-Подільський", "Россошани", "Мамалига" й "Табаки".

"Пропуск громадян у пішому порядку в цих пунктах пропуску не здійснюється у зв’язку з тим, що пішохідне сполучення тимчасово припинено (згідно з Розпорядженням КМУ від 13 березня 2020 р. № 288-р)", - йдеться у повідомленні.

Так, в’їхати в Україну зможуть всі, крім: громадян інших країн та осіб без громадянства, - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський закликав уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення, а також роботу метрополітенів, у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Крім того, Володимир Зеленський в новому відеозверненні закликав відповідні державні структури забезпечити доплату до пенсій на період карантину та заходів щодо боротьби з розповсюдженням коронавірусу в Україні.

Новини партнерів

Трюдо повідомив про закриття кордонів Канади через коронавірус
Нехтуючи рекомендаціями Кабміну в Одесі продовжують працювати дитячі спортивні секції. Ексклюзив