Перестрілку за місце в цирку на Київщині влаштував радник мера Василькова

Перестрілку за місце в цирку на Київщині влаштував радник мера Василькова
Читать на русском

Перестрілку радник мера Василькова влаштував в центрі міста.

В перестрілці за місце в цирку в місті Василькові взяв участь радник міського голови Артак Алоян. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву екс-нардепа Ігоря Мосійчука, яке він опублікував у своєму Telegram-каналі.

За інформацією, яку опублікував Мосійчук, стрілянину влаштували не в самому цирку, а на вулиці поруч. Причому першим вогонь нібито відкрив саме Алоян. У відповідь же почав стріляти місцевий підприємець.

"Вчора у другій половині дня радник міського голови Василькова Київської області Наталії Баласинович Артак Алоян влаштував стрілянину з пістолета в центрі міста поруч з пересувним цирком, де була маса дітей. Стріляв він і у відповідь - роми, з якими у нього виник конфлікт", - заявив Мосійчук.

За словами колишнього народного депутата, Алоян відкрив вогонь в людному місці - в результаті перестрілки міг навіть загинути дитина. Також він вже заявив, що радника мера вже намагаються "відмазати" від покарання шляхом тиску на місцеву поліцію.

Раніше APnews вже повідомляв про перестрілку, яка сталася в центрі Василькова. В результаті стрілянини постраждав як мінімум один із стрільців.

Новини партнерів

"Всі кандидати, що підходять, померли до нього": італійські ЗМІ заперечують відставку Папи Римського
"Продовжуємо тиск на Росію": учасники саміту "КП" підписали спільну декларацію - текст