Перерваний через расизм матч ЛЧ ПСЖ - "Істанбул" дограють з новими суддями

Новим арбітром в полі стане нідерландець Данні Маккелі.

Напередодні в Лізі Чемпіонів розгорівся скандал - "Істанбул" не дограв матч проти ПСЖ, покинувши поле в середині першого тайму. Причиною такого рішення турецької команди нібито став расизм з боку резервного арбітра зустрічі.

У підсумку УЄФА домовилася з командами - матч відбудеться сьогодні, а судити його буде нова бригада суддів. Про це з посиланням на офіційний сайт УЄФА повідомляє APnews.

Матч розпочнеться о 19:55 з 14-ї хвилини зустрічі. Головним суддею зустрічі призначили нідерландця Данні Маккелі. Асистувати йому будуть Маріо Дікс (також з Нідерландів) і польський рефері Мартін Бонек. Резервним арбітром також став поляк - Бартош Франківськи.

Нагадаємо, що матч перервався через расистські висловлювання резервного арбітра Себастьяна Кольцеску щодо члена тренерського штабу стамбульців П'єра Вебо. В УЄФА пообіцяли провести "ретельне розслідування" інциденту.