Переможець Кубка України більше не буде потрапляти в групу Ліги Європи напряму

Переможець Кубка України більше не буде потрапляти в групу Ліги Європи напряму
Читать на русском

І проблема не тільки в таблиці коефіцієнтів УЄФА.

Починаючи з наступного сезону переможець Кубка України втратить пряму путівку в групу Ліги Європи. Про це повідомляє APnews.

Причому така зміна буде пов'язано не тільки з проблемами України в таблиці коефіцієнтів УЄФА. Справа в тому, що в Європі з'явиться новий турнір - Ліга конференція, яка "забере" собі частину команд з Ліги Європи. Так, якщо на груповому етапі ЛЄ раніше виступали 48 команд, то зараз їх буде 32.

А це означає, що пробитися в основну сітку турніру буде складніше. Отже, починаючи з наступного сезону безпосередньо в групу Ліги Європи будуть потрапляти тільки переможці Кубка перших шести-семи асоціацій в таблиці коефіцієнтів, п'яті команди перших чотирьох країн в таблиці коефіцієнтів, а також четверта команда турнірної таблиці п'ятої асоціації по рейтингу. Решта учасників будуть відбиратися через кваліфікацію.

Україна в сезон-2020/21 увійшла як дев'ята країна в рейтингу УЄФА. Це означає, що вже в цьому футбольному році переможець кубка втратить автоматичне місце в групі ЛЄ. Тепер команді, яка виграла другий за престижністю трофей українського футболу, доведеться на шляху до групи Ліги Європи пройти раунд плей-офф кваліфікації. У разі поразки на цьому етапі переможець Кубка зіграє на груповому етапі Ліги Конференцій.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що означає таблиця коефіцієнтів УЄФА для України. Варто зазначити, що вже зараз Україна убезпечила себе від провалу - але ж на початку сезону був справжній ризик впасти в рейтингу відразу на п'ять позицій.

Новини партнерів

Вчені вперше спіймали радіосигнал з планети біля іншої зірки
Моргенштерн їде до Києва. Скандальний російський репер вперше після "траурного скандалу" виступить в Україні