"Перемогу здобули не росіяни олігархи, а українські айтішники": готель"Дніпро" хочуть перетворити в кіберспортивний рай

"Перемогу здобули не росіяни олігархи, а українські айтішники": готель"Дніпро" хочуть перетворити в кіберспортивний рай
Читать на русском

У центрі Києва повинен з'явитися перший у світі готель для кіберспортсменів.

Понад тиждень тому готель "Дніпро" продали з аукціону за 1,111 мільйона гривень. Тоді ж з'явилася перша інформація про переможця тендера - компанію "Смартленд". Однак виявилося, що насправді готель придбав один із засновників киберспортивної команди NAVI Олександр Кохановський. Про це Олександр повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Якщо чесно, то хотів дочекатися вже вересня і все анонсувати на презентації нашої Української Професійної кіберспортивної Асоціації, але на жаль. Виходячи з поточного інформаційного фону я відчуваю гостру необхідність порозумітися. Перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" здобули не росіяни олігархи, а українські айтішники", - заявив Кохановський.

За його словами, "Дніпро" повинен перетворитися у великий кіберспортивний проєкт - перший у світі готель, повністю пристосований до проведення кіберспортивних івентів. Це означає, що крім звичних для готелів ресторанів, зон SPA і фітнес-центрів в будівлі з'являться окремі номери спеціально для кіберспортсменів, окремі тренувальні зони і навіть кіберспортивна сцена.

"Кілька років тому ми задумали великий інфраструктурний кіберспортивний проєкт. Він повинен був стартувати з будівлі арени, але ми змінили свої плани, побачивши нову унікальну можливість", - розповів Кохановський.

За словами Андрія Кохановського, кіберспорт зараз - це величезний світовий ринок, який надає великі можливості для економіки України. Також він подякував Фонду держмайна України за "величезний стрибок на новий якісний рівень" в організації стадіону.

Читайте також:

Новини партнерів

Стали відомі вимоги "полтавського терориста", який взяв у заручники поліцейського
"Полтавським терористом" виявився раніше судимий ветеран АТО