Міністр культури Ткаченко заявив про плани повністю "перекрити сигнал з Криму"

Міністр культури Ткаченко заявив про плани повністю "перекрити сигнал з Криму"
Читать на русском

Відповідний план Мінкульт подаватиме в Кабмін та РНБО для того, аби він був затверджений, як системний підхід.

Міністерство культури та інформаційної політики України завершує напрацювання плану заходів для протидії російській пропаганді в інформаційному просторі України.

Про це заявив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За його словами, одним із планів є розширення мовлення "Зеонбуду".

"Ми зараз завершуємо напрацювання плану заходів. Це, по-перше, розширення мовлення нашого, особливо на територіях прикордонних, розширення, власне, мовлення "Зеонбуду", варіанти, яким чином можна реагувати та протидіяти розповсюдженню сигналу з Криму та окупованої території Донбасу та і самої Росії на українські території", – розповів Ткаченко.

Також Ткаченко додав, що відповідний план Мінкульт подаватиме в Кабмін та РНБО для того, аби він був затверджений, як системний підхід, який "має на меті не тільки додаткові інвестиції в цю сферу з боку держави, але й покроковий план дій для того, щоб, по-перше, українське бачили більше і легше, і для того, щоб, по-друге, російської пропаганди на цих теренах було менше".

Як повідомляв APnews, Ткаченко заявив про необхідність "ласкавої українізації", щоб люди заговорили державною мовою у побуті.

Новини партнерів

Сауль Альварес зламав обличчя Сондерсу в чемпіонському бою. Фото
На Буковині авто з двома дітьми у салоні перекинулось на дах: загинула 10-річна дівчинка