Одночасний допит Порошенка та Медведчука заплановано на 25 січня

Одночасний допит Порошенка та Медведчука заплановано на 25 січня
Читать на русском

Офіційного виклику на допит сторона Порошенка нібито не отримала.

Екс-президента України Петра Порошенка та нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука викличуть на одночасний допит 25 січня. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву адвоката Порошенка Іллі Новіков під час брифінгу.

Сам адвокат наголосив, що інформацію отримав неофіційно – офіційно його підопічного на допит не викликали. І це вже є порушенням – адже, за словами Новікова, виклик на допит має надходити мінімум за три дні до самого допиту.

"Нам неофіційно повідомляють, що нібито на завтра заплановано так званий перехресний допит Порошенка та пана Віктора Медведчука. І наша думка, що мета цієї справи - виключно PR-ефекти саме заради того, щоб ЗМІ, які підтримують позицію Офісу генпрокурора, Офісу президента, мали можливість зробити таку картинку, що Порошенко та Медведчук одночасно заходять до будівлі ДБР", - заявив Новіков.

Зазначимо, що у своїй заяві Новіков випадково чи навмисно припустився помилки, назвавши одночасний допит перехресним. Перехресний допит може відбуватися лише під час судового засідання, за участю прокурорів та адвокатів, а то про що говорить Новіков (допит у рамках досудового розслідування), називається "одночасним". Про це говорить частина 9 статті 224 Кримінально-процесуального кодексу України.

Також адвокат заявив, що Порошенко має намір відмовитись від співпраці зі слідством, оскільки свої свідчення у справі він дав ще у червні минулого року. Зазначимо, що офіційної позиції ДБР із цього приводу поки що не було.

При цьому раніше APnews повідомляв, що в Державному бюро розслідувань заявили, що Порошенко досі не здав свої закордонні паспорти.

Новини партнерів

Дмитрук про "переворот Мураєва": брудна гра, фейк та спроба замочити конкурента
Нардеп Дмитрук заявив, що зі "Слуги народу" незабаром вийде близько 10 людей