Переговори з Путіним були складними, - Зеленський

Переговори з Путіним були складними, - Зеленський
Читать на русском

Зеленський заявив, що переговорний процес з Росією повільно рухається вперед.

Президент України Володимир Зеленський назвав переговори з главою РФ Володимиром Путіним "дуже складними і важкими". Про це Зеленський сказав в інтерв'ю The Guardian, повну версію якого опублікувала сьогодні, 8 березня, прес-служба президента.

На запитання журналіста про те, наскільки можна домовлятися саме з такою людиною як Путін, Зеленський, відповів, що важко.

"Це дуже складно. Дуже. Як би там не було, ми повернули 111 людей з вересня. Я не кажу, що ми зробили прорив. Але. Три роки не було Нормандського формату. Ситуація була заморожена абсолютно. Через три роки ми домоглися зустрічі - зараз повернули 111 людей. Ми сіли за стіл переговорів. Знаєте, кажуть: "йде як по маслу"? Але тут "масла" взагалі немає. Все йде жорстко, важко, із серйозними шорсткостями. Але воно рухається вперед", - сказав Зеленський.

Зеленський також додав, що він не відчуває Путіна як "надійного партнера", але водночас висловив надію, що партнерські відносини між Україною і Росією колись встановляться.

"Мабуть, партнером Україна з Росією зможе бути, і я дійсно хотів би бути свідком цього не через 100 років. Я хотів би це побачити. Тому що я впевнений, що більшість росіян не хоче, щоб була війна", - вважає глава української держави.

Як повідомляв APnews раніше, Президент Володимир Зеленський заявив, що глава РФ Володимир Путін не затримається більше на посаді, оскільки тоталітарні режими «закінчують однаково».

Новини партнерів

Справа МН17: Міжнародна слідча група провела перше засідання
Трамп "похвалився" планом боротьби з коронавірусом