Печерський суд знову не зміг обрати запобіжний захід для Януковича

Печерський суд знову не зміг обрати запобіжний захід для Януковича
Читать на русском

Адвокатам Януковича суддя встиг винести попередження за неналежну поведінку.

Печерський районний суд Києва знову не зміг обрати запобіжний захід для екс-президента України Віктора Януковича. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Адвокатської дорадчої групи.

На початку засідання суддя В'ячеслав Підпалий виніс попередження адвокатам Януковича за неналежну поведінку. Захисники колишнього президента України запізнилися на засідання. Також на засідання не з'явився адвокат Центру безкоштовної правової допомоги Владислав Шипош. Суд вирішив направити запит в центр, щоб уточнити причини неявки.

В ході безпосереднього засідання суддя відхилив кілька клопотань адвокатів. Йдеться як про допит свідків (колишнього охоронця Януковича Костянтина Кобзаря, інших охоронців, пілота вертольота, на якому екс-президент покинув країну), так і про допит так званих "грузинських снайперів", які під час подій 18-20 лютого 2014 го року нібито були на Майдані і стріляли в правоохоронців.

Закінчилося ж засідання вимогою судді надати стороні обвинувачення матеріали, які додатково підтверджують розшук Януковича. Саме тому суд так і не виніс жодного рішення, оголосивши перерву до 12:00 22 грудня.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Янукович виявив бажання взяти участь в засіданні суду про свій арешт. Йдеться про підключення побіжного президента до засідання через відеозв'язок.

Новини партнерів

В ЄС почнуть масову вакцинацію від COVID-19 до Нового року
Кафе і ресторани – не основне джерело зараження COVID-19 у Києві – Рубан