Патріотичне обурення Кличка-молодшого вчинком Ломаченка - крок в політику, - Чаплига

Патріотичне обурення Кличка-молодшого вчинком Ломаченка - крок в політику, - Чаплига
Ексклюзив
Читать на русском

За словами політичного експерта, із двох Кличків більше шансів саме у молодшого, бо він має впізнаваність та низький антирейтинг

У медіапросторі раптово виник Кличко-молодший – брат чинного мера столиці Володимир. Він досить патріотично прокоментував ігнорування українського прапора боксером Василем Ломаченком після бою. Але все недарма: така його дія - це "дрібні кроки" в бік політики.

Про це у коментарі APnews заявив політичний експерт Михайло Чаплига.

Так, нагадаємо, українець Ломанченко здобув переконливу перемогу над Коммі, але вийшов на ринг не з прапором України – а з прапором свого рідного міста Білгород-Дністровський.

Такою дією боксера обурилися українці, не залишився осторонь і Володимир Кличко. На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter молодший брат мера Києва процитував визначення патріотизму та почуття національної гордості та обурився таким вчинком Ломаченка словами: "Якого біса?".

Патріотичне обурення Кличка-молодшого вчинком Ломаченка - крок в політику, - Чаплига

За словами політичного експерта, така раптова поява боксера в медіапросторі не робилась просто так. За його словами, саме у молодшого з братів Кличків більше шансів стати наступним президентом України, а не у старшого. А все завдяки низькому антирейтингу.

Впізнаваність + низький антирейтинг = перемога

"Перший та головний принцип виборів в Україні – боротьба антирейтингів. Вибори президента – це завжди боротьба не рейтингів, а саме антирейтингів. І виграє зазвичай той, у кого антирейтинг менший.

Якщо необхідно когось просунути в президенти, треба знайти когось, хто має найменший антирейтинг і при цьому впізнаваність. Далі потрібно накачати антирейтинг чинного президента до стелі, і тоді буде голосування "проти" - тобто "хто завгодно, тільки не цей".

За підсумком такого принципу, антирейтинг чинного президента завжди переходить у рейтинг того кандидата, якого ви запропонуєте. Але за умови, що останній має низький антирейтинг", - сказав Михайло Чаплига.

Додавши, що для того, щоб принцип спрацював, потрібно запропонувати одну людину, яка блищатиме на телеканалах та медіа ресурсах. І тоді альтернативи просто не буде.

"Тобто ви зашкалюєте антирейтинг чинного, відсікаєте всіх можливих кандидатів і не пускаєте їх у телевізор, а в телевізорі показуєте тільки того, хто потрібен - при цьому має бути низький антирейтинг і висока впізнаваність. Тоді антирейтинг чинного президента стає рейтингом нового кандидата" , – резюмував політексперт.

Які у Володимира Кличка шанси?

За словами Михайла Чаплиги, із двох Кличків більше шансів саме у молодшого.

"З двох Кличків на майбутніх президентських виборах, швидше за все, йдеться саме про Володимира. Тому що він є ідеальним кандидатом на посаду майбутнього президента від сил, які володіють медіаресурсом. І цей його патріотичний пост – перші кроки у цьому напрямку", - сказав Михайло Чаплига.

Додавши, що йти на вибори він буде в "іншій ваговій категорії".

"Порошенка у нас обрали за так званим "віденським консенсусом" олігархів, ну а Кличко-молодший буде, очевидно, просуватися олігархічним консенсусом після Литовської зустрічі.

Чи складе він конкуренцію? Він йтиме в іншій ваговій категорії. Якщо буде олігархічний консенсус на нього, жодні інші кандидати фізично не з'являться в телевізорі. Відповідно, альтернативи просто не буде", - резюмував Михайло.

Читайте також:

Новини партнерів

В Одесі фанати "Чорноморця" закидали камінням та петардами автобус власної команди. Відео
"Блазень і геній" Ілон Маск став людиною року за версією Time