Пацкан повідомив про заборгованість за субсидіями у майже всіх областях України

Пацкан повідомив про заборгованість за субсидіями у майже всіх областях України
Читать на русском

Найбільша заборгованість зареєстрована у Львівській області

Глава Рахункової палати Валерій Пацкан розповів, що станом на лютий 2020 року у 19 областях України зафіксована заборгованість із виплати пільг і субсидій населенню на оплату комунальних послуг. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Найбільша заборгованість зареєстрована у Львівській області - 7,2 млн грн, у Дніпропетровській області - 4,9 млн грн, у Київській області - 0,6 млн грн, у Запорізькій області - 0,5 млн грн.

"Це свідчить про одне - фактична потреба в таких витратах за рахунок субвенції не забезпечена. Всього в 19 областях станом на 1 січня 2020 року за наданими пільгами і житловими субсидіями була кредиторська заборгованість у сумі 14,6 млн грн. Комусь така сума в масштабах всієї країни буде здаватися не значною. Але є небезпека, що ця заборгованість не буде погашена", - сказав Пацкан.

У 2019 році на виконання фактичних зобов'язань місцевих бюджетів з надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг з державного бюджету надана субвенція в сумі 21,6 млрд грн - 99,9% плану на рік.

Новини партнерів

В Кабміні прокоментували продаж SIM-карток за паспортом
Зеленський розповів про голосування за допомогою смартфона