Пашинського не привезли на допит до суду у справі екс-беркутівців

Пашинського не привезли на допит до суду у справі екс-беркутівців
Читать на русском

Адвоката обвинувачених наголосив, що сторона захисту наполягатиме на допиті свідків

Колишнього народного депутата Сергія Пашинського не доставили до Святошинського районного суду Києва на допит у справі екс-"беркутівців" через заходи безпеки, які застосовані до нього з боку Державного бюро розслідувань.

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні в суді мав відбутися допит свідків захисту - екс-голови СБУ Валентина Наливайченка і Пашинського. Однак допити не відбулися через те, що Наливайченко не з’явився на допит, а відео-конференц-зв’язок із слідчим ізолятором, де утримується Пашинський, не змогли організувати. У зв’язку з цим головуючий у справі суддя Сергій Дячук вирішив перенести допит на засідання суду, яке відбудеться 21 листопада. Один з адвокатів екс-"беркутівців" Стефан Решко заявив, що Пашинського відмовилися доставляти із СІЗО до судової зали, оскільки до нього з боку ДБР вжито заходи безпеки, що унеможливлюють його переміщення до суду, а стосовно відео-конференц-зв’язку адміністрація СІЗО повідомила суд, що виникли технічні проблеми у слідчому ізоляторі.

Разом з тим, адвокат зауважив, що сторона захисту наполягатиме на допиті Пашинського. Наступне засідання суду призначено на 11.30 12 листопада. Планується допитати свідків захисту - правоохоронців. Святошинський райсуд Києва розглядає справу проти екс-"беркутівців" Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Марінченка, Сергія Тамтури й Олега Янішевського, яких обвинувачують у масових розстрілах людей на Майдані 20 лютого 2014 року. Цим особам інкримінується скоєння теракту, перевищення службових обов’язків, умисне вбивство, замах на вбивство, перешкоджання проведенню мирних мітингів і зборів, викрадення і приховування зброї після вчинення злочину. Станом на лютий 2018 року слідством було встановлено 48 фактів убивств та 80 фактів замахів на вбивства людей 20 лютого 2014 року в центрі Києва.

Новини партнерів

Поліція оголосила підозру чоловіку, який стріляв у сусіда
СБУ затримала чиновника, який продовав запчастини для кораблів у Росію