Партія "Голос" продовжує свою кволу політичну боротьбу за керівні посади в Міносвіти, — експерт

Партія "Голос" продовжує свою кволу політичну боротьбу за керівні посади в Міносвіти, — експерт
Читать на русском

Андрей Смелый отметил, что "Голос" еще пытается получить хоть какие-то политические дивиденды

Партія "Голос", рейтинг якої становить щонайбільше 2-3% нині продовжує свою кволу політичну боротьбу за керівні посади в Міносвіти. Вочевидь, її представники сподіваються, що з ними хтось захоче торгуватися. Так вважає політолог Андрій Смолій.

"Для "Голосу" така поведінка їх депутатів — це є ніщо інше, як квола і невдала політична боротьба, в тому числі за міністерські посади. Не більше цього. Ми прекрасно розуміємо, що "Голос" таким чином намагається хоча б якось нагадати про себе. Давайте подивимось, які рейтинги у цієї політичної сили. Це 2-3% від сили, і звичайно, різними критиканськими заявами, вони намагаються нагадати про те, що вони взагалі існують. Це, по-перше.

Друге – ми чули, що "Голос" свого часу запрошували до коаліції зі "Слугою Народу". І, можливо, якби певні там апетити цієї політичної сили були б задоволені, то цілком ймовірно що вони б голосували зі слугами, у тому числі й щодо питань міністра освіти", - каже експерт.

Смолій додав, що "Голос" вірогідно все ще хоче отримати якісь політичні дивіденди від влади у вигляді керівних посад в МОН. З цим він, власне, пов'язує необ'єктивну критику відомства, яку ведуть представники фракції.

"Я, особисто, за об’єктивну критику. Проти деструктивної. Щоб критика не виходила з банального бажання нагадати про себе, повоювати за міністерські посади та втримати ті 2-3% рейтингу, які ще лишилися", - додав політолог.

Зауважимо, на посаду міністра освіти і науки України наприкінці грудня ВРУ призначила Сергія Шкарлета. У "Голосі" голосували проти й одразу заявили, що будуть домагатися відставки нового очільника. Повернутися у крісла МОН претендували нардеп від "Голосу" Інна Совсун та позафракційна Ганна Новосад. Через критику їх роботи в міністерстві за попередні роки, кандидатури вказаних депутаток навіть не розглядалася

Новини партнерів

"Ляшко" просить скинути грошей на карту: санлікар попередив українців про шахраїв
«Страшно дивитися!»: мер Шостки наказав чиновницям зареєструватися у Tik Tok