Партії зареєстрували 160 "мертвих" кандидатів в комісії на місцеві вибори

Партії зареєстрували 160 "мертвих" кандидатів в комісії на місцеві вибори
Читать на русском

Місцеві вибори заплановані на 25 жовтня

Близько 160 "мертвих душ" виявили в партійних списках кандидатів для територіальних виборчих комісій перед місцевими виборами, які заплановані на 25 жовтня. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови правління Громадянської мережі ОПОРА Ольги Айвазовської.

"За інформацією, яка зараз є, є проблема використання персональних даних громадян без їх згоди для того, щоб бути зареєстрованими, поданими. Рішення по окремим людям прийнято членами територіальних виборчих комісій. Тому що у нас є спрощення у процедурі подачі - а саме відсутність заяви з боку особи на готовність працювати у виборчій комісії. Ці заяви повинні були б бути, але вони зберігаються в політичній партії, вони не надаються до пакету документів для ЦВК", - розповіла Айвазовська.

При цьому вона вказала, що виявлені факти використання партіями так званих мертвих дух - даних людей, яких немає в живих. Так, в списках кандидатів в члени ТВК знайшли близько 160 таких людей.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, перенесення місцевих виборів розглядатимуть тільки в тому випадку, якщо в "червоній" зоні виявиться понад 50% території країни.

Новини партнерів

Хто приніс Навальному чай, яким він "отруївся" - відео з камер спостереження
В хаті срач і грязюка, а мер ставить прапори. Реакція соцмереж на величезний "флагшток Кличко"