ПАРЄ скасувала всі зустрічі через епідемію коронавірусу

ПАРЄ
Читать на русском

У ПАРЄ ухвалили це рішення, щоб захистити членів Асамблеї.

Парламентська асамблея Ради Європи перенесла всі зустрічі до кінця березня через епідемію коронавірусу. Про це повідомили в прес-службі ПАРЄ.

"Відповідно до політики Ради Європи щодо реагування на спалах коронавірусу COVID-19 всі засідання Парламентської асамблеї або її допоміжних органів до кінця березня були відкладені, так само як і всі несуттєві поїздки членів або співробітників Асамблеї у справах", - наголошується в повідомленні.

Таким чином, скасовано засідання комітетів Асамблеї з правових питань в Парижі 10 березня, комітету соціальних питань в Парижі 12 березня, комітету з культури в Парижі 16 березня, комітету з питань міграції в Парижі 19 березня, з питань рівності в Парижі 20 березня і з питань моніторингу в Анкарі 30 і 31 березня.

Повідомляється, що дане рішення спрямоване на захист здоров'я і безпеки, а також запобігання розповсюдженню китайського коронавірусу. Рішення про проведення наступної сесії ПАРЄ буде прийматися пізніше.

Як раніше повідомляв APnews, Європейський парламент скоротив свою пленарну сесію в Брюсселі у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Новини партнерів

Справа про погрози Зеленському: суд обрав запобіжний захід нардепу Федині
Коронавірус: у Чернівцях госпіталізували ще одну людину з підозрою на Covid-19