Парасюк визнав, що в 2014 році його група стріляла по правоохоронцях на Майдані

Парасюк визнав, що в 2014 році його група стріляла по правоохоронцях на Майдані
Читать на русском

Колишній депутат зазначив, що одна і та ж зброя передавалася з рук в руки, щоб таким чином пов'язати всіх в участі у стрілянині

Учасник Майдану, колишній народний депутат України Володимир Парасюк заявив, що 20 лютого 2014 року його група вела вогонь проти міліціонерів. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Парасюка в авторській програмі Дмитра Гордона.

Колишній депутат зазначив, що одна і та ж зброя передавалася з рук в руки, щоб таким чином пов'язати всіх в участі у стрілянині.

"Коли 20-го числа почали просто розстрілювати людей, вже потрібно було відповідати на цей розстріл... Люди взяли відповідальність. Багатьох хлопців, які там зі мною були, вже в живих немає, тому що вони загинули в АТО. Яка агентура? Які спецоперації? По нас стріляють, а ми що, повинні прапорами махати? Ну так не буває. І коли ви у мене запитаєте, чому вони не можуть нічого довести... а що доводити? Якщо одна зброя передавалася кільком людям, тому що була така домовленість: "Хлопці, якщо ми несемо відповідальність, то все разом. Я говорю це вперше: я на власні очі бачив, як брали зброю: "Дай я вистрелю, щоб, якщо будуть нас за це карати, нас були сотні", - підкреслив Парасюк.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні 2 травня виповнюється шість років від дня трагічних подій в центрі Одеси і на Куликовому полі, коли в той же день 2014 в ході масових заворушень за участю активістів "євромайдан" і "антимайдану" загинули 48 людей.

Новини партнерів

В Україні проводитимуть планові операції не дивлячись на коронавірус
У "Слузі народу" заявили, що з початку карантину в Україні повністю закрили 40% кафе і ресторанів