Паралімпіада-2020: Україна виграла 67 медалей, в тому числі 15 золотих

На сьомий день Ігор українці виграли 13 медалей різного ґатунку.

На Паралімпіаді в Токіо завершився черговий змагальний день. Сьогодні українські спортсмени додали в медальну скарбничку 13 медалей, серед яких три "золота". Про це повідомляє APnews.

Золоті медалі сьогодні принесли плавці Андрій Трусов і Максим Кріпак, а також штовхач ядра Максим Коваль. Причому в двох випадках на підсумковий п'єдестал підіймалися й інші українські спортсмени. У запливі на 50 метрів "бронзу" виграв Євген Богодайко, а в штовханні ядра друге місце зайняв Олександр Яровий.

• команда України виграла бронзову медаль у змішаній естафеті з плавання;
  • останню медаль дня виграла Юлія Шуляр, яка завоювала срібло в забігу на 400 метрів в класі Т20.

Раніше APnews повідомляв, що на п'ятій Паралімпіаді поспіль збірна України виграла понад 50 медалей. Напередодні українці виграли 14 медалей, в тому числі і два "золота".

В Україні скоротили кількість протитуберкульозних закладів до 25 - лікар пояснила, чому це небезпечно