Паралімпіада-2020: Україна опустилася на 9-е місце в медальному заліку

У другий день наші спортсмени виграли всього одну медаль.

У Токіо завершився другий день Паралімпійських ігор, за підсумками якого збірна України опустилася в медальному заліку на 9-е місце. Про це повідомляє APnews.

Якщо в перший день українські паралімпійці здобули цілих вісім медалей, то 26 серпня поповнити скарбничку вдалося лише одним "сріблом". Його нашої збірної забезпечила плавчиха Єлизавета Мерешко. Раніше саме вона виграла нашу золоту медаль, а сьогодні фінішувала другою на дистанції в 200 метрів комплексом серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Шосте "срібло" дозволило Україні не вилетіти з ТОП-10 медального заліку - ми зупинилися на дев'ятому рядку. Водночас за загальною кількістю медалей українці замикають ТОП-6.

Раніше APnews повідомляв, що на Олімпійських іграх в Токіо збірна України виграла 19 медалей. У підсумковому медальному заліку наша країна зайняла 44-е місце.

В Україні з'явиться біокластер за 100 млн гривень: на його базі хочуть виробляти тест-системи і вакцини