Папа Римський закликав "знайти прийнятні рішення" для досягнення миру в Україні

Папа Римський закликав "знайти прийнятні рішення" для досягнення миру в Україні
Читать на русском

Про це він заявив у своїй промові до представників 183 держав

Папа Римський Франциск закликав міжнародну спільноту докласти всіх зусиль для припинення війни у різних частинах світу, в тому числі в Україні.

Про це він заявив у своїй промові до представників 183 держав в ході зустрічі з членами дипломатичного корпусу, акредитованого при Святому Престолі, передає APnews з посиланням на УГКЦ.

Папа звернувся до присутніх зі словом, у якому вказав на головні глобальні проблеми в сучасному світі. Насамперед, він закликав країни докласти всіх зусиль для припинення війни у різних частинах світу, згадавши також про Україну.

"Взаємна довіра та готовність до спокійного діалогу повинні надихнути всі задіяні сторони, щоб знайти прийнятні та триваючі рішення в Україні та Південному Кавказі, а також, щоб уникнути появи нових криз на Балканах, перш за все, у Боснії та Герцеговині", – сказав він.

При цьому вказавши на необхідність освіти та виховання для побудови «культури діалогу», бо саме освіта «творить культуру та будує мости зустрічі між народами».

У своїй промові він також порушив тему сучасної пандемії, наголосивши на необхідності збереження людського життя шляхом превентивної медицини та імунізації населення.

APnews писав, як Папа Римський Франциск відслужив різдвяну месу, де згадав Україну. Він закликав не допустити, щоб поширювалися "метастази" конфлікту.

Новини партнерів

Зірку фільму "Іван Васильович змінює професію" Куравльова госпіталізували у тяжкому стані
Троє іноземців викрали і вивезли в Київ бізнесмена Полтавщини, вимагаючи $1 млн викупу – ДБР