Папа Римський відреагував на доповідь про секс-насилля у католицьких церквах Франції: "це і мій сором"

Папа Римський відреагував на доповідь про секс-насилля у католицьких церквах Франції: "це і мій сором"
Читать на русском

Він закликав усіх єпископів та релігійних настоятелів вжити всіх необхідних заходів, "щоб подібні драми не повторювалися".

Папа Римський Франциск прокоментував недавню скандальну доповідь про секс-насильство у католицьких церквах Франції. Він назвав соромом масштаби сексуального насильства над тисячами дітей з боку представників Французької католицької церкви.

Про це APnews повідомляє з посиланням на АР.

"Їх, на жаль, дуже багато. Я хотів би висловити жертвам мою печаль і біль через отриману травму... Це також і мій сором, наш сором. Мій сором за нездатність церкви занадто довго ставити їх в центр своїх турбот", - сказав Папа Франциск.

Крім того, він закликав усіх єпископів і релігійних настоятелів вжити всіх необхідних заходів, "щоб подібні драми не повторювалися".

Папа також висловив свою "близькість і батьківську підтримку" французьким священникам перед обличчям "важкого випробування" і закликав французьких католиків "зробити так, щоб церква залишалася притулком для всіх".

Раніше APnews повідомляв, глава незалежної комісії з питань сексуального насильства у церкві Жан-Марк Сове заявив, що у Франції з 1950 по 2020 рік жертвами сексуального насильства з боку священнослужителів стали мінімум 216 000 неповнолітніх.

Новини партнерів

У Дніпрі чоловік попередив поліцію про суїцид, застрелившись біля ЛЕП, щоб не бруднити квартиру
Українці посіли перше місце в світі по володінню криптовалютою