Пандемія коронавірусу "посадила на карантин" 20% населення Землі

Пандемія коронавірусу "посадила на карантин" 20% населення Землі
Читать на русском

Наразі 1,7 мільярд людей знаходяться в соціальній ізоляції.

Близько 20% населення планети або 1,7 млрд осіб опинилися в соціальній ізоляції через впровадження обмежувальних заходів з метою стримати поширення коронавірусу Covid-19. Про це повідомляє британське видання The Guardian у вівторок, 24 березня.

У повідомленні йдеться, що різним країнам доводиться вдаватися до карантину в той самий момент, коли на світ очікує критично важливий тиждень у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), щоб сягнути відмітки у перші 100 тисяч хворих на Covid-19, знадобилося 67 днів. Натомість, зростання в останні 100 тисяч випадків було зафіксовано лише за чотири дні.

Відзначається, що наразі у світі зафіксовано 378 679 випадків захворювання на Covid-19. Понад 16,5 тисяч осіб, хворих на коронавірус, померли. Вилікувалися выд хвороби майже 101 тисяча людей.

Видання зазначає, що тоді як британська влада оголосила про серйозні обмеження, які запроваджують у країні в зв'язку з епідемією коронавірусу, КНР, яка перша зіткнулася з епідемією, з середи скасовує обмеження на переміщення в провінції Хубей - першому епіцентрі поширення Covid-19. Обмеження щодо столиці провінції міста Уханя буде знято 8 квітня.

Президент США Дональд Трамп, зокрема, заявив, що на відновлення нормального режиму функціонування американської економіки підуть тижні, а не місяці. При цьому близько 40% американського населення потрапили під заходи соціальної ізоляції.

"Наша країна була побудована не для того, щоб бути закритою", - наголосив лідер США.

Як повідомляв APNews, науковці вважають, що від коронавірусу можуть загинути 15 млн осіб.

Новини партнерів

Стали відомі результати тесту на коронавірус топ-чиновника Нафтогазу Фаворова
Безкоштовні посилки з засобами захисту: Укрпошта запускає благодійну акцію через коронавірус