Пакують в автозаки та глушать інтернет. У 40 містах Росії копи затримали сотні прихильників Навального

Пакують в автозаки та глушать інтернет. У 40 містах Росії копи затримали сотні прихильників Навального
Читать на русском

Повідомляється, що поліція навіть обшукує будинки громадян, які зареєструвалися для участі в акції на офіційному сайті команди Навального

Сьогодні в Росії знову почалися мітинги в підтримку Олексія Навального. За даними місцевих ЗМІ, акції проходять в більш ніж сорока містах, при цьому не обходиться і без затримань, передає APnews.

Так, прихильники Олексія Навального вийшли на протест на підтримку опозиціонера в день послання Володимира Путіна Федеральним зборам. Сам Навальний наразі перебуває в тюремній лікарні у Володимирській області у важкому стані, але його лікарів до нього не пускають.

Протестуючі почали збиратися в різних містах Росії ще з 13:00. Одна з основних їхніх вимог - щоб до Навального пустили його лікарів. Як повідомляє "Дождь", до місця збору протестуючих стягують автозаки, машини поліції і водомети. Наприклад, така картина спостерігалася в Єкатеринбурзі та Москві.

Так, за даними "ОВД-Инфо", станом на 18:00 затримані близько 200 учасників. Крім того, за даними телеграм-каналу "Протестний МГУ", поліція також навідується до громадян, які зареєструвалися для участі в акції на офіційному сайті команди Навального, проводять обшуки і вилучають засоби зв'язку.

"ОВД-Инфо" також пише, що студентам і школярам у ряді міст загрожують відрахуванням і кримінальними справами в разі, якщо вони братимуть участь у мітингах.

За попередніми підрахунками, в різних містах на мітингу беруть участь від 200 (у Читі) до 1000 осіб (в Іркутську). Повідомляється, що спостерігаються проблеми з мобільним зв'язком. Люди при цьому продовжують скандувати "Ми тут влада!", "Один за всіх і всі за одного!", "Свободу Олексію" і "Свободу політв'язням".

Раніше APnews писав, що Навального після трьох тижнів голодування у російській колонії перевели у лікарню.

Новини партнерів

У центрі Києві двоє на самокатах побили телеведучого Майкла Щура через зауваження
В Україні на одну "червону" область стало менше