Пакистанський мільярдер купив два винищувачі для української армії

Пакистанський мільярдер купив два винищувачі для української армії
Читать на русском

Також Камалія зізналася, що її чоловік не хоче розголошувати, як ще допомагає українській армії:

Українська співачка Камалія поділилася, як її чоловік, пакистанський мільярдер Мохаммад Захур, допомагає Україні.

За словами виконавиці Захур, разом з іншими заможними друзями, придбав для українських бійців літаки-винищувачі. Про це вона розповіла у програмі "Ранок з Україною". Також Камалія зізналася, що її чоловік не хоче розголошувати, що допомагає українській армії:

"Захур дав мені зелене світло, це розповісти. Тому що вони ці питання приховували. Два літаки-винищувачі вони дали Україні і допомагають Україні, але не розголошують", - сказала артистка.

Своєю чергою, юзери порадили іншим заможним людям брати приклад з чоловіка Камалії: "Справжній чоловік! Якби кожен мільйонер купив для ЗСУ по два винищувачі… Бо деякі експрезиденти з грошима, тільки фоткаються для піару…", "Дякуємо! Людина зробила справу, а не ходить фоткається по Києву у броніку (яких не вистачає хлопцям на передовій)", "ви наші герої у тилу".

Зазначимо, що раніше Камалія розповідала, що за день до початку війни її діти разом із чоловіком вилетіли до Лондона – вони дослухалися до друзів із Великої Британії, які попереджали про прийдешнє повномасштабне вторгнення РФ.

Новини партнерів

Основна мета ЗС РФ розгром ООС у районах Лисичанська та Сєверодонецька - Міноборони
Туреччина заблокувала початок переговорів щодо вступу Фінляндії та Швеції до НАТО