Ознаки хорошого роботодавця

Ознаки хорошого роботодавця

Не зайвим буде дізнатися про репутацію роботодавця.

На питання "Який роботодавець найкращий?" більшість відповість, що той, який більше платить. Але це не завжди так. Навіть за хороші гроші не кожен погодиться постійно працювати понаднормово або терпіти знущання та приниження. Не зайвим буде дізнатися і про репутацію роботодавця, якщо вас цікавить робота Тернопіль — це велике місто, де великий вибір вакансій представлено на сторінках сервісу OLX Робота. Тут кожен зможе знайти професію.

Критерії вибору

Існує ряд критеріїв, на які слід звернути увагу під час безпосередньої співбесіди або на стадії пошуку роботи. Серед них:

  • репутація та відкритість;
  • повага для спеціалістів;
  • рівень заробітної плати та мотивації до роботи;
  • кількість робітників, які скоротилися за власним бажанням або були скорочені;
  • взаємовідносини в колективі;
  • вивчення роботодавцем професійних навичок кандидата.

Тобто не лише розмір заробітної плати має значення. На кожному з критеріїв варто зупинитися детальніше.

Детальніше про роботодавця

Інформація про компанію повинна бути в вільному доступі. Компанія з хорошою репутацією не стане приховувати її. За допомогою таких даних можна дізнатися адресу, телефон, сайт та інші подробиці. Не зайвим буде прочитати відгуки в інтернеті.

Добрий роботодавець розуміє, що спеціалістів потрібно цінити. Це проявляється як поважні відносини з колегами, незалежно від посади. В хорошій компанії цінують не тільки співробітників, а і трудовий кодекс. Соціальний захист працівників знаходиться на вищому рівні.

Висока зарплата виплачується не на кожному підприємстві, оскільки це не благодійний фонд. Водночас роботодавець може заохочувати до праці й іншими (нематеріальними) методами. Однак працівник з хорошою репутацією та показниками буде оціненим, можливе підвищення по кар’єрних сходинках.

Якщо компанія успішно працює, то в колективі панує доброзичлива атмосфера. Рівні умови праці та субординація без авторитаризму – гарантія того, що новий співробітник знайде своє місце. Дискомфорту в колективі не виникне, тому компанія буде працювати як єдиний механізм.

Новини партнерів

Українець Коваль виграв "золото" Паралімпіади і встановив світовий рекорд у штовханні ядра
Пентагон, Світовий банк і NASA: речник Зеленського озвучив плани української делегації у США