
Редакція APnews зібрала найяскравіші вислови, думки та фотожаби щодо опублікованою розмови
У мережі вже активно обговорюють нові "плівки Деркача", на яких нібито Порошенко спілкувався з Путіним через два місяці після трагедії в Дебальцевому. Причому розмова була дуже люб'язна, незважаючи на активну "антиросійську" позицію п'ятого президента в той час у всіх його публічних виступах.
Як і завжди, публіка розділилася на два табори: тих, хто захищає Петра Порошенка і тих, хто лає його за скоєне. Правда, є ще й ті, хто жартує, причому жартує дуже смішно. Редакція APnews зібрала найяскравіші вислови, думки та фотожаби з цієї теми.
І почнемо ми якраз із жартів. Користувачі соцмереж пригадали Порошенку білборди за часів виборів президента в Україні.


Не обійшли стороною й інші плакати.


Наші колеги сайту Vesti також не оминули тему стороною.

Ну і "коронні" фрази пішли в хід.

Різне жартують, всяке жартують :)



Твоє обличчя, коли ти потиснув руку, а він не обійняв.

Якщо пам'ятаєте, там Порошенко в ході розмови українською сказав... Так ось.

"Проявляли активність" в коментарях на тему "слуги народу". Нардеп Яременко поставив запитання, а чи є різниця?

Дубинський відреагував буквально відразу. Зазначив, що після прослуховування розмови аватарки на бузковому тлі "Дякую" заграли іншим змістом.

Вятрович провів аналогію з Wikileaks...

Преходимо до більш серйозних оцінок того, що сталося.

Тут ось вважають, що навіть є чим пишатися

Питання про те, хто вів запис, до сих пір залишається відкритим. Відкритим і дуже важливим.

Склад злочину і основну проблему побачили якраз не в плівках ...

Журналіст Василь Апасов згадав прошліе "плівки" з нібито Порошенко. "Але ж в кінці розмови з Байденом руку йому не тиснули ... Але і Байден не обіймати!"

Екс-нардеп Ігор Луценко зазначив, що "якщо Порошенко вибачиться, це буде найсильніша опозиція".

Заступилася за Порошенка журналістка Олена Яхно. Відзначила, що "слова на переговорах не так важливі, як наступні дії".

Такої ж думки дотримується і блогер Олексій Арестович - "За людину говорять справи, а не сливи дипломатичних переговорів".

А ось український журналіст Олексій Панич вважає, що "Порошенко рухався у правильному напрямку".

І останнє.
