Основний вітчизняний танк Т-64 – В «Укроборонпром» показали випробовування (Фото)

Основний вітчизняний танк Т-64 – В «Укроборонпром» показали випробовування (Фото)
Читать на русском

«Укроборонпром» показав фото випробувань модернізованого за стандартами НАТО танка Т-64.

«Харківський бронетанковий завод», який входить до державного концерну «Укроборонпром», випробовує найновітнішу модернізацію Т-64БВ зразка 2022 року. Про це повідомила прес-служба «Укроборонпрому», передає APnews.

«Бойова машина є основним танком Збройних сил України та призначена для посилення механізованих підрозділів у всіх видах загальновійськового бою, прориву укріплених позицій, знищення вогневих точок, техніки і живої сили противника, швидкої організації оборонних рубежів», - зазначили в Укроборонпромі.

Фахівці «Харківського бронетанкового заводу» під час проведення капітального ремонту та модернізації на замовлення Міністерства оборони України оснастили танк новими приладами спостереження та прицілювання третього покоління, протикумулятивними кормовими решітчастими екранами та гумовими щитками на башті. Крім того, удосконалено паливну систему бойової машини та встановлено додатковий броньований захист паливних баків.

«Т-64БВ зразка 2022 року отримали нові сучасні радіостанції на заміну старим радянським. Відтепер ця бойова машина має, зокрема, системи навігації, внутрішнього та зовнішнього зв’язку, які повністю відповідають стандартам НАТО», — прокоментували в Харківському бронетанкову заводі.

g20egox79lzuxzgzrtelij96rz9zg3pkrwo8pv34.jpgkiysbvs5bcgjwoam2yv1excogmmfuxgborsaq794.jpgraliaqxacoe9y1rjqk7kdn3pebk2bvzx6zz8vc4m.jpgurlfduw5mpzaujhkn3jyfdukpecuaylpt6mwltvf.jpg

Новини партнерів

В Одеській області збудують 458 км велодоріжок на 1300000000 гривень
У Черкаській області п'яний водій протаранив скульптуру "Серце України" та спробував втекти