Організатори Burning Man скасували фестиваль через COVID-19

Організатори Burning Man скасували фестиваль через COVID-19
Читать на русском

Організатори повідомили, що повернуть гроші за квитки, але попросили пожертвувати частину або всю вартість на підтримку проекту. Тепер Black Rock City планують створити онлайн.

Фестиваль музики та мистецтв Burning Man, який щорічно проходить в пустелі Блек-Рок в Неваді, скасували на тлі епідемії коронавируса. Про це повідомили організатори заходу.

Після вислуховування, обговорення і ретельного обмірковування ми прийняли складне рішення не будувати Black Rock City (місто, яке щорічно будується в пустелі Блек-Рок для проведення фестивалю) у 2020 році

Гроші за квитки організатори пообіцяли повернути.

Цьогоріч фестиваль Burning Man повинен був пройти з 30 серпня по 7 вересня.


Burning Man - фестиваль присвячений сучасному мистецтву і самовираженню. Його щорічно проводять з 1986 року в пустелі Блек-Рок, в штаті Невада. В рамках фестивалю на тиждень в пустелі збираються десятки тисяч учасників, які привозять з собою неймовірних розмірів твори сучасного мистецтва. Під кінець заходу організатори за традицією спалюють гігантську дерев'яну людську фігуру.

Нагадаємо, раніше через коронавірус скасували ще й інші культурні заходи. Після спалаху захворювання влада Італії скасувала дні Венеціанського карнавалу. У Франції перенесли на невизначений термін Каннський кінофестиваль, а в Великобританії скасували музичний фестиваль в Гластонбері.

Раніше APnews зробили підбірку ТОП-10 івентів весни, які вже "вбив" коронавірус.

Читайте також:

Новини партнерів

Кабмін заборонив імпорт електроенергії та енергетичного вугілля - Шмигаль
Уряд планує «закрити» літніх людей вдома до початку червня