ОРДЛО чітко дали зрозуміти, що не вестимуть переговори з командою Зеленського, - Шамін

ОРДЛО чітко дали зрозуміти, що не вестимуть переговори з командою Зеленського, - Шамін
Читать на русском

Політтехнолог зазначив, що режим тиші, про який вечь час говорить Зеленський, в ОРДЛО постійно порушується.

Заява представників ОРДЛО про односторонню передачу Україні утримуваних осіб говорить про те, що і Донецьк, і Луганськ більше не вважають команду Зеленського гідними учасниками переговорів. Таку думку в блозі на 112.ua висловив політтехнолог Володимир Шамін.

"З боку влади України очікувати позитивних кроків у врегулюванні конфлікту в Донбасі не доводиться " "переговорний процес блокується і знаходиться зараз в глибокій стагнації", - йдеться в заяві.

Крім того, представники ОРДЛО констатують, що режим тиші, про який переможно мовить президент – не дотримується. Щоб упевнитись в їх правоті-подивіться в щоденні звіти ОБСЄ - десятки, а то й сотні вибухів щодня. Хіба це режим тиші? Або нахабна і цинічна брехня, яку "зелені" вішають на вуха українцям і своїм західним кураторам? Відповідь очевидна.

Представники невизнаних республік заявили, що до свята Водохреща готові в односторонньому порядку звільнити групу громадян України – "жінок, літніх і страждають важкими захворюваннями осіб". Причому готові вони це зробити за посередництва Віктора Медведчука, про що написано в документі.

Дана заява всерйоз розбурхала українську владу. Так, Уповноважений з прав людини Людмила Денісова заявила, що готова сприяти поверненню українців, про яких йшла мова в заяві. Однак, ні Денисова, ні інші представники команди Зеленського не зрозуміли одного: з ними вести переговори не будуть. А з Медведчуком-будуть.

Так що, шановні "зелені"? Пустите на батьківщину громадян України? Або, щоб насолити Медведчуку залишите їх на окупованій території?

Шановні можновладці. Вирішіть вже, вам шашечки, або їхати. У вас два шляхи: канути в лету вслід за Порошенком, який робив все, що завгодно, крім досягнення миру, або повертати Донбас в Україну, а Україну - на Донбас, як пропонує Медведчук.

І зробити це можна тільки з його участю. А то з вами вже ніхто говорити не збирається.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

У Чорному морі затонув російський корабель, десятки людей опинилися за бортом
В Ізраїлі заявили про випадки лицевого паралічу після вакцинації препаратом Pfizer