Примус до конкретизації: Арестович пояснив, як "придумали" дату виборів в ОРДЛО на 31 березня

Примус до конкретизації: Арестович пояснив, як "придумали" дату виборів в ОРДЛО на 31 березня
Читать на русском

Олексій Арестович зазначив, що Росія, на відміну від України, прийняла запропоновану дорожню карту по Донбасу

Представники ОРДЛО намагаються спілкуватися з українською стороною, але Київ не веде переговори. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву радника з інформаційної політики в ТКГ Олексія Арестовича в ефірі телеканалу НАШ.

За його словами, Російська Федерація прийняла раніше запропоновану дорожню карту по Донбасу.

"Росія вперше за шість років устами свого представника Олексія Дмитрівського заявила, що вони підтримують той план, який запропонували представники ОРДЛО. Ми не ведемо з ним переговорів, хоча вони намагаються з нами розмовляти та виставити РФ тільки посередником. Сьогодні вони сказали, що повністю підтримують той план, який ще місяць тому вони надали ОБСЄ, який ми не розглядали, тому що ми не ведемо з ними переговори", - зазначив Арестович.

При цьому він зазначив, що названа дата виборів в ОРДЛО - спроба змусити Росію прийняти рішення.

"Вони повинні обговорити весь план. Якщо вибори змістяться на 1 травня або 1 жовтня і це технічно можливо навіть краще. 31 березня виникло так, щоб поставити їх перед необхідністю швидко відповідати на питання, тому що згідно з українським законодавством, повинен бути період підготовки до виборів. Це було таке примус до конкретизації. Вони придумали примус до миру, коли проявили агресію щодо Грузії, а я придумав термін "примус до конкретизації", нехай швидше приймають рішення", - підсумував радник в ТКГ.

Як раніше повідомляв APnews, українська делегація в Тристоронньої контактній групі має намір домогтися обміну полоненими вже в грудні.

Новини партнерів

Дубінський: Враження, що комісію з вибору Великого герба набирали в "Ашані"
Мін'юст пропонує ввести новий вид покарання замість в'язниці