ОПЗЖ назвала обшуки в своїх офісах незаконними та звинуватила владу в "репресіях"

ОПЗЖ назвала обшуки в своїх офісах незаконними та звинуватила владу в "репресіях"
Читать на русском

В ОПЗЖ заявили, що правоохоронці під виглядом розслідування, як за часів Сталіна і Берії, проводили обшуки, залякуючи активістів, здійснюючи фізичний і моральний терор.

В партії "Опозиційна платформа - За життя" назвала обшуки, які провела у вівторок, 30 березня, Служба безпеки України у 20 членів і представників громадського руху "Український вибір" в Києві і ряді областей країни, незаконними. Про це йдеться в заяві прес-служби політсили.

"30 березня представники СБУ і ОГП провели 20 обшуків у членів партії "Опозиційна платформа - За життя" і активістів громадського руху "Український вибір - Право народу" в Київській, Одеській, Миколаївській, Черкаській, Херсонській, Хмельницькій, Кіровоградській, Закарпатській областях та місті Києві. Під приводом конспірологічних домислів, з метою відбілити свою протиправну діяльність і дискредитувати партію "Опозиційна платформа - За життя", силові структури вдалися до незаконного кримінального переслідування та звинуваченнями членів "Українського вибору" в скоєнні особливо тяжких злочинів", - зазначено в повідомленні.

При цьому наголошується, що правоохоронці під виглядом розслідування, як за часів Сталіна і Берії, проводили обшуки, залякуючи активістів, здійснюючи фізичний і моральний терор.

Дані слідчі дії, як і обшуки, проведені 25 березня в офісі партії "Опозиційна платформа - За життя", де, як добре було відомо правоохоронцям, знаходяться приймальні народних депутатів Віктора Медведчука, Тараса Козака, Василя Німченка, Юрія Загороднього, Віктора Чорного, Олександра Колтунович, Іллі Ківи, є незаконними і мають замовний характер. Влада продовжує системне і безпрецедентний тиск на опозицію - єдину на сьогодні політичну силу, яка відстоює інтереси українських громадян, в тому числі жителів Південного Сходу України, проповідує ідеологію відновлення демократичних стандартів і цінностей, виступає за збереження територіальної цілісності і "зшивання" країни.

Дії представників правоохоронних органів мають незаконний характер, в їх основі - огульність і надуманість звинувачень на адресу "Української вибору" і його керівництва з боку Служби безпеки України.

"Оприлюднення партією "Опозиційна платформа - За життя" заяв і документів, які свідчать про те, що діяльність громадської організації "Український вибір" здійснюється виключно в рамках правового поля, виходячи із статутних положень, при неухильному дотриманні Конституції і законів України, підтвердило: в діях учасників ГО "Український вибір" відсутній як склад злочину, так і сама подія злочину. А сьогоднішні обшуки є нічим іншим, як свідомо спланованим і злочинним актом політичної розправи. зокрема, СБУ і ОГП були чудово обізнані про те, що з початком кримських подій частина відокремлених підрозділів організації в АРК втратила зв'язок з "Українським вибором" і відповідних заходів реагування були прийняті керівними органами організації. Однак влада, розтоптав норми Основного Закону, проводить цілеспрямовану зачистку своїх головних політичних опонентів: від введення неправомірних антиконституційних санкцій і за криття незалежних телеканалів до обшуків, фальсифікацій так званих доказів і фабрикації кримінальних проваджень", - заявили в ОПЗЖ.

Мета чергової хвилі політичних репресій команди Зеленського проти партії "Опозиційна платформа - За життя" - це узурпація влади і усунення опонентів

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє: ми захистимо нашу позицію в судах, ми не дозволимо зневажати підвалини права і демократії, перетворюючи Україну на поліцейську державу. Ми переконані: в цьому нас підтримує і світова демократична спільнота, яке дасть справедливу оцінку антиконституційним діям команди Зеленського і його ручних спецслужб", - підсумували в партії.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

"Погода розтопить серця": в останній день березня буде до +18 тепла, місцями пройде дощ
У США жінка 20 днів блукала в каналізаційному лабіринті та дивом вижила завдяки пляшці елю