ОПЗЖ і ЄС об'єдналися і будуть домагатися дострокових виборів в Раду - експерт

ОПЗЖ і ЄС об'єдналися і будуть домагатися дострокових виборів в Раду - експерт
Читать на русском

Інформація про домовленості між ОПЗЖ і ЄС стала надбанням громадськості і вже циркулює в телеграм-каналах.

ОПЗЖ і ЄС об'єдналися і будуть домагатися дострокових виборів в Раду. Про це заявив політичний оглядач Ярослав Шевчук.

За його словами, партії Віктора Медведчука та Петра Порошенка оформили тимчасовий союз заради досягнення спільної мети - позачергових парламентських виборів.

Інформація про домовленості між ОПЗЖ і Євросолідарністю стала надбанням громадськості і вже циркулює в телеграм-каналах. Більш того, президент Володимир Зеленський в інтерв'ю The New York Times фактично підтвердив цей факт.

Зеленський заявив американському виданню, що знає про те, що на депутатів його партії впливають різні фінансові групи, зокрема, "групи Медведчука, Порошенка, які також представлені в парламенті". Публічне визнання такого стану справ у власній фракції говорить про те, що президент починає нервувати, оскільки монобільшість руйнується. І руйнують її якраз Медведчук і Порошенко, які, у разі позачергових виборів до Ради, значно збільшать свої фракції в парламенті. А ось Зеленський напевно втратить більшість.

Телеграм-канал "Печерські пагорби" пише, що Медведчук і Порошенко мають намір створити штучну політичну кризу в парламенті.

"Коаліції між партіями Порошенка і Медведчука в обласних і міських радах були репетицією і перевіркою реакції громадськості. Оскільки хвилі народного гніву не було, лідери вирішили перевести співпрацю на новий рівень. ЄС і ОПЗЖ працюють на зовсім протилежний електорат і в цьому випадку для них це перевага: кожна з партій зможе переконати свого виборця в необхідності перевиборів і на виході результат вийде значним ... Порошенко і Медведчук вирішили, що особисті конфлікти можна відкласти на другий план заради знищення рейтингу Зеленського, і медіа-імперії обох вже активно працюють по ОП", - пише телеграм-канал.

"Напевно, незабаром в Раді ми побачимо, як монобільшість буде провалювати законопроекти, що дозволить опозиції поставити питання про розпуск цього скликання Ради. На днях для ОП продзвенів перший такий дзвіночок - Рада провалила призначення Юрія Вітренка міністром енергетики, хоча з приводу цього кадрового питання з депутатами працював особисто глава ОП Андрій Єрмак", - зазначив експерт.

Читайте також:
Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

В Україні за добу зафіксували понад 6000 нових випадків COVID-19
Волого, хмарно але без опадів: синоптикиня дала прогноз погоди на початок тижня