Опублікували зміни Зеленського в закон "Про національну безпеку"

Опублікували зміни Зеленського в закон "Про національну безпеку"
Читать на русском

Закон розробили у рамках реалізації оборонної реформи.

У газеті "Голос України" опублікували закон президента Володимира Зеленського "Про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" закону "Про національну безпеку України" про набуття чинності положень щодо головнокомандувача Збройних сил України, Генерального штабу Збройних сил України, видів і окремих родів військ (сил)".

Документ розробили у зв'язку з необхідністю забезпечення реалізації оборонної реформи і впровадження вже у 2020 році нової об'єднаної системи керівництва та управління силами оборони з метою побудови ЗСУ за стандартами НАТО.

"Цілями і завданнями проекту є невідкладне здійснення у Збройних силах України організаційних заходів, спрямованих на трансформацію органів військового управління всіх рівнів, а також введення окремих посад головнокомандувача Збройних сил України та начальника Генерального штабу Збройних сил України", - йдеться у пояснювальній записці.

Варто зазначити, що положення закону про нацбезпеку, що стосуються головнокомандувача ЗСУ, Генерального штабу ЗСУ, видів і окремих родів військ (сил) набирають чинності з 1 березня 2020 року, а не з 1 січня 2021-го, як було передбачено раніше.

Як повідомляв APnews раніше, глава держави у відеозверненні повідомив, що через три доби Україна закриє регулярне авіасполучення з іншими країнами.

Новини партнерів

У Чернівцях госпіталізували жінку та двох дітей з підозрою на коронавірус
Зеленський дозволив пускати в країну іноземних військових