"Опитування Зеленського" в Україні можуть проводити щотижня: у "Слузі народу" роз’яснили формат

"Опитування Зеленського" в Україні можуть проводити щотижня: у "Слузі народу" роз’яснили формат
Ексклюзив
Читать на русском

Такого роду опитування цілком можуть стати розповсюдженим явищем в Україні.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що ніхто не заважає владі проводити опитування громадян хоч кожен тиждень. Згодом для проведення такого заходу можуть залучити портал державних послуг "Дія", проте 25 жовтня опитування проводитиметься у "класичному" форматі лише тому, що наразі дуже невеликий відсоток громадян користуються "Дією".

Про це в коментарі редакції APnews розповіла заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

Кравчук вважає, що такого роду опитування цілком можуть стати розповсюдженим явищем в Україні.

"Я впевнена, що такі опитування – це хороший інструмент і вони приживуться. Зараз всі телеканали роблять у себе опитування щодо різних питань. Тобто, тренд на це і запит на це однозначно є. Що стосується формату, то не обов'язково, щоб це були фізичні опитування за допомогою бюлетенів. Зараз так співпало, що є місцеві вибори і дуже велика кількість людей буде йти на виборчі ділянки і голосувати, тож ж таке опитування можна зробити, але є й інші шляхи.

Я вважаю, що до цього варто долучити додаток "Дія" і у форматі інтернет-опитувань можна робити все практично безкоштовно, тому що цей додаток вже працює. В такому випадку, такі опитування можна буде робити досить регулярно. Це, знову ж таки, запитання до технарів, до IT-спеціалістів, як все організувати саме на цьому додатку чи на порталі", - зазначила Кравчук.

Нардеп також пояснила, чому додаток "Дія" не буде використовуватися 25 жовтня і чому саме місцеві вибори обрали для проведення "опитування Зеленського"

"Тому що "Дія" може охопити обмежену кількість людей, тому що не всі користуються інтернетом, не всі встановили цей додаток, хоча кількість установок вже налічує більше мільйона.

Коли ми говоримо про більшу кількість людей, яких можна опитати, то, звичайно, вибори – це найкращий варіант. Це найбільша кількість людей, які одночасно перебувають у визначених місцях".

Як повідомляв APnews, в "Слузі народу" заявили, що прізвище спонсора опитування Зеленського "приємно здивує" українців.

Новини партнерів

Від коронавірусу помер український блогер-мільйонник Дмитро Стужук
В "Слузі народу" заявили, що прізвище спонсора опитування Зеленського "приємно здивує" українців