Опитування Зеленського: в "Слузі народу" назвали провокацією наявність дітей серед волонтерів

Опитування Зеленського: в "Слузі народу" назвали провокацією наявність дітей серед волонтерів
Читать на русском

Олександр Корнієнко зазначив, що гроші на опитування дали "донори"

Неповнолітніх волонтерів для опитування президента Володимира Зеленського не залучали. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву лідера партії "Слуга народу" і першого заступника фракції Олександра Корнієнко.

За його словами, гроші на опитування виділили "донори", серед яких представники малого та середнього бізнесу. При цьому політик не озвучив їхні прізвища.

"Сподіваюся, що буде пояснення, звідки взялася цифра в 100 мільйонів. Це набагато менше. З часом покажемо звіти. Поки ми тільки вважаємо, скільки волонтерів, як пройшов процес, скільки ділянок. Це в динаміці", - заявив Корнієнко.

Крім того, він заявив, що дітей до опитування не залучали.

"Наш підрядник не залучав дітей, навіть якщо юридично правильна схема, дозвіл від батьків. Ми завжди були проти цього. Наш підрядник несе за це відповідальність. Думаю, що це або провокація або самодіяльність", - вказав політик.

Також він вважає, що "порушення бувають, але це не означає, що потрібно ставити під сумнів результати всього опитування".

"Якщо на тисячі дільниць є 2-3 порушення, чи можна через це ставити результати під питанням?", - підсумував Корнієнко.

Як раніше повідомляв APnews, опитування "5 запитань від президента" біля деяких виборчих дільниць по Україні проводять неповнолітні.

Новини партнерів

В Афганістані вбили лідера Аль-Каїди
На Херсонщині кандидатка прийшла голосувати з агітаційним пакетом