Не допустити жахливої трагедії: Глава МОЗ екстрено звернувся до українців

МОЗ зробило термінове оголошення щодо дій по припиненню розповсюдження коронавірусу
Читать на русском

МОЗ України опубліковало термінове звернення до українців через коронавірусну інфекцію.

В Україні планують посилили карантинні заходи для боротьби з коронавірусною інфекцією. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець в терміновому зверненні до українців.

"Ми не маємо права чекати масового зараження українців. Маємо діяти негайно, на випередження. Жорстко та без винятків", - говориться в його зверненні на сайті МОЗ.

Ємець повідомляє, що необхідно терміново закривати заклади громадського харчування та ТРЦ. Працювати мають лише аптеки та продуктові магазини.

Уряд України має обмежити пересування всередині країни, запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту та обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб.

"Лікарні мають бути негайно перепрофільовані в інфекційні, з урахуванням ситуації. Опрацьовувати необхідно тільки ургентні випадки. Всі планові заходи скасувати та направити всі ресурси на підготовку до боротьби з інфекцією. Крім цього, МОЗ активно збирає найкращих епідеміологів України та включає їх до складу Оперативного штабу, щоб ми могли ще швидше реагувати на нові виклики, які перед нами ставить епідемія. Закликаю всіх українців не бути легковажними. ", - додав Ємец.

Він просить не панікувати, а мобілізуватися, допомогти собі, своїм близьким та своїм співгромадянам.

За словами міністра, є можливість не допустити жахливої трагедії на території всієї України.

"Успішний досвід інших країн показав, що самоізоляція – найефективніший спосіб попередження поширення хвороби", - підкреслив він.

Як раніше повідомляв APnews, вулиці туристичної Венеції повністю спорожніли через пандемію коронавируса.

З'явилося відео того, як полиці Лондонського супермаркету ASDA спорожніли через паніку і побоювання поширення коронавируса.

Новини партнерів

Коронавірусна паніка: сотні українців стоять в заторах на кордоні з Польщею
В Угорщині підтвердили першу смерть від коронавірусу