Опалювальний сезон опинився під загрозою у понад 60 містах

Опалювальний сезон опинився під загрозою у понад 60 містах
Читать на русском

Боржниками виступили компанії практично у всіх областях України

Через борги виробників тепла у понад 60 містах України опалювальний сезон опинився під загрозою, 98 компаній не виконують вимоги законодавства. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Нафтогазу.

Боржниками виступили компанії у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях та у Києві.

"Нафтогаз надзвичайно серйозно ставиться до захисту українців під час опалювального сезону та максимально йде назустріч усім сторонам цього процесу. Компанія очікує від виробників тепла такого ж відповідального ставлення до своїх зобов'язань перед клієнтами та вимогами законодавства", - йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв APnews, з вересня Нафтогаз підіймає ціну на газ в рамках "Місячного" і "Річного" тарифу. Зростання цін обумовлене підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно проходить напередодні опалювального сезону.

МЗС пояснило, чому угорського політика не пустили до України
МОЗ оприлюднило новий перелік країн "червоної" та "зеленої" карантинних зон

Новини партнерів