ООН схвалила резолюцію України щодо Криму: Росія виступила проти

ООН схвалила резолюцію України щодо Криму: Росія виступила проти
Читать на русском

17 держав виступили проти ухвалення української резолюції.

У понеділок, 7 грудна, Генеральна асамблея ОНН на засіданні парламенту схвалила проект посиленої резолюції України щодо російської мілітаризації окупованого Криму.

Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт організації.

Варто зазначити, що відповідний документ підтримали 63 країни-учасниці. 17 держав виступили проти ухвалення української резолюції, а 62 країни утрималися від голосування.

Водночас, серед країн, які проголосували проти схвалення документу, опинилася Росія та її союзники: Вірменія, Білорусь, Сербія, Сирія та Венесуела.

Також проти української резолюції виступили такі країни як Зімбабве, Камбоджа, Китай, Куба, КНДР, Киргизстан, Лаос, М’янма, Нікарагуа та Іран.

Констатуємо, що підтримали українську резолюцію щодо Криму наступні країни: Німеччина, Грузія, Угорщина, Польща, Франція, Хорватія, Ізраїль, Італія, США, Туреччина, Британія, Естонія, Швейцарія та Кіпр.

Нагадаємо, до документ закликає Росію утримуватися від намагань розповсюдити свою юрисдикцію на ядерні об’єкти і матеріали в Криму.

Також Генасамблея ООН звертає увагу на те, що нарощування військової присутності Росії в Чорному й Азовському морях далі дестабілізує економічну і соціальну ситуацію, особливо в прибережних регіонах України, і закликає всі держави-члени ООН і міжнародні організації й спеціалізовані агентства утримуватися від будь-яких візитів до Криму, не узгоджених із Україною.

Як раніше повідомляв APnews, в ООН заявили, що 2021 рік стане катастрофічним для людей.

Новини партнерів

У молочній продукції компанії NESTLE в Іспанії виявили перекис водню
Уражені 30% легенів: відомий телеведучий розповів, як захворів на тяжку форму COVID-19