ООН оголосила 27 грудня «Міжнародним днем готовності до епідемій»

ООН оголосила 27 грудня «Міжнародним днем готовності до епідемій»
Читать на русском

Резолюція, прийнята в понеділок, підтримали 193 члени ООН

Організація Об'єднаних Націй схвалила резолюцію, яка проголошує 27 грудня Міжнародним днем ​​готовності до епідемій. Про це повідомляє APnews.

Щоб привернути увагу всього світу до необхідності посилення глобальних заходів щодо запобігання пандемій, асамблея наполягла на терміновості створення надійних систем охорони здоров'я і висловила стурбованість щодо майбутніх епідемій, які можуть перевершити попередні спалахи по інтенсивності та серйозності.

"Епідемії завдають шкоди довгострокового соціально-економічного розвитку і створюють кризи в галузі охорони здоров'я, які знищують і без того перевантажену систему охорони здоров'я. Вони спустошують людей і економіки всіх країн світу", - заявили в резолюції.

ООН звернулася до Всесвітньої організації охорони здоров'я з проханням посприяти проведенню Міжнародного дня готовності до епідемій, щоб забезпечити передачу та обмін інформації, науковими знаннями та досвідом запобігання епідеміям і реагування на них на місцевому, національному, регіональному і міжнародному рівні.

Раніше APnews повідомляв, чим особливий день зимового сонцестояння у 2020 році.

Новини партнерів

При введенні локдауна в першу чергу в Києві обмежать роботу маршруток - Рубан
У Кривому Розі 5-річний хлопчик випив рідини для прочищення труб, у дитини - численні опіки органів