Онлайн-трансляція - не богослужіння: УПЦ не закриватимуть храми і дозволяють цілувати ікони під час епідемії

Онлайн-трансляція - не богослужіння: УПЦ не закриватимуть храми і дозволяють цілувати ікони під час епідемії
Читать на русском

Вважають, що в Україні є безліч чудотворних ікон, які зцілювали віруючих під час епідемій та складних життєвих обставин

В УПЦ заявили, що не закриватимуть церкви на Великдень, так як вважають це злочином. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву прес-служби Української Православної Церкви (Московський патріархат) в Facebook.

«Онлайн-трансляція - це не богослужіння. У нас Бог - Бог живий, а не «Бог онлайн». Тому ніколи не можна замінити Причастя або Сповідь онлайн-трансляцією. Це буде неправильно і нас люди не зрозуміють», - сказав Митрополит Климент.

За його словами, оскільки влада не забороняла богослужіння, вони будуть проводитися, але в храмі зможуть бути присутні не більше 10 людей. Таїнства Причастя і Сповіді будуть проходити без змін.

У той же час Климент зазначив, що закриття церков - злочин.

«У храмі люди можуть отримати зцілення і Божественну допомогу. Тому це злочин - закривати церкву і намагатися переводити її в якийсь інший формат. У нас, в Україні, є безліч чудотворних ікон, які зцілювали віруючих під час епідемій, складних життєвих обставин», - сказав Митрополит.

Але уточнив, що в УПЦ, як і у всіх інших конфесіях, будуть проходити богослужіння, але закликав всіх людей дотримуватися тих норм, які визначаються карантином.

Раніше APnews повідомляв, як священики УПЦ, ПЦУ та УГКЦ відреагували на проект Зеленського "Великдень вдома".

Новини партнерів

Мільярди доларів МВФ вже в великій борговій кишені України?
Арахамія назвав дату можливого позачергового засідання Ради