Екс-міністр Омелян стверджує, що нанесені держбюджету збитки в 30 млн грн принесли користь

Екс-міністр Омелян стверджує, що нанесені держбюджету збитки в 30 млн грн принесли користь
Ексклюзив
Читать на русском

Омелян вказав, що Національне антикорупційне бюро України переключає увагу і називає адміністративний збір страшним

Колишній голова Міністерства інфраструктури Володимир Омелян розповів, що привід справи про зниження портових зборів, в рамках якої йому обрали запобіжний захід, надуманий. Про це розповів Омелян в ексклюзивному коментарі APnews.

Він вказав, що Національне антикорупційне бюро України переключає увагу і називає адміністративний збір страшним.

"НАБУ переконане, що зниження портових зборів втрат державного бюджету, що це неправильно, і старається вийти з цієї ситуації, отримавши негативну реакцію з боку бізнесу та громадськості, бо всім зрозумілий надуманий привід цієї справи, і що результатом дерегуляції, результатом зниження податкового тиску, результатом створення кращих умов для бізнесу не може бути кримінальна справа. Стараються переключити увагу на те, що портові тарифи і збори це не так страшно, а адмінзбір, який був складовою цих зборів, - це страшно", - сказав колишній міністр інфраструктури.

За його словами НАБУ не розуміють суть рішення про зниження портових зборів втрат, а також назвав відомство ручним інструментом президента України Володимира Зеленського.

"Насправді НАБУ не розуміють базової причини, що адміністративний збір не впливає на дохід бюджету, бо він спрямований виключно на утримання адміністрації морських портів України. В нас сьогодні була дискусія в суді, що тих документів і фактів, які наводить НАБУ, вони вкрай маніпулятивні. І це дуже сумне видовище, бо на наших очах незалежний орган, на який ми витратили за п'ять років його існування близько 5 млрд гривень, фактично перетворюється на ручний інструмент тиску чинної влади, зокрема пана Зеленського", - переконаний він.

Омелян нагадав, що рішення було прийнято колегіально урядом, бізнесом та владою.

"Всі факти підібрані однобоко, а насправді вся суть зводиться до того, що Омелян одноосібно закрився в кабінеті і підписав злочинний наказ для зниження тарифів і зборів, і зробив цим комусь погано. Правда, кому - не розуміють. Корупційний мотив в цьому не бачать, і абсолютно забувають, що це було колегіальне рішення уряду, що це було колегіальне рішення бізнесу і влади, що воно обговорювалось багато років і насправді це був великий крок у реформі морської галузі, в результаті чого ми отримали і концесію, і концесійних операторів, і ріст морської галузі на 20%, ріст перевезень, надходжень до бюджету, які в рази перевищили можливі втрати зі зниженням на 20%", - сказав міністр інфраструктури.

Також Омелян зазначив, що завдяки їх діям доходи морської галузі зросли на 11%. За його словами доцільність зниження портових тарифів довели на практиці.

"Тут навіть не треба слухати моєї думки, бо я вочевидь заангажована особа, але тут треба просто послухати публічні заяви останніх днів бізнес-асоціацій. Це Європейська бізнес-асоціація, Американська торгівельна палата, українські профспілки, Українська федерація роботодавців і підприємств. Всі вони одностайно сказали і наголошують в подальшому, що правильний був крок по зниженню портових тарифів і зборів, і його треба продовжувати. Бо насправді українські порти неконкурентоздатні, ставки в українських портах вдвічі, втричі вищі, ніж середньосвітові, і в чотири рази вище, ніж в чорноморському басейні. Це означає, що весь вантажопотік йде в обхід України, скеровується в Росію, в Румунію, і потім заходить цей вантаж, роблячи гак, залізничним транспортом. Це неправильно. І ми це довели практичним шляхом, знизивши на 20% портові тарифи і збори, ми наростили вантажопотік на 20%. Ми дали рекордні показники у 2019 році, і навіть у час кризи, коли у нас фактично є падіння промисловості, падіння економіки на 10 і більше відсотків, саме морські порти єдині, які ростуть з усіх галузей України. Ми продіагностували перші два квартали 2020 року, зріст у більше ніж 11%. Не було б цієї знижки, не було б нічого", - уточнив колишній міністр.

Як повідомляв APnews раніше, Вищий антикорупційний суд у четвер, 25 червня, розглянув клопотання про обрання запобіжного заходу колишньому голові Міністерства інфраструктури Володимиру Омеляну.

Новини партнерів

Повернення до практики царської Росії: з'явилася реакція Омеляна на рішення суду про запобіжний захід
IKEA пиляє українські буки? Що трапилося і чим обернеться скандал з незаконною деревиною