Омбудсмен Денісова відсторонила Лисянського від посади через побиття літнього охоронця

Омбудсмен Денісова відсторонила Лисянського від посади через побиття літнього охоронця
Читать на русском

Людмила Денісова вказала, що Павло Лисянський сам повідомив про інцидент і зараз проходить службова перевірка

Представника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Донецькій та Луганській областях Павла Лисянського тимчасово відсторонили від посади через побиття літнього охоронця у Святогорську Донецької області. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву українського омбудсмена Людмила Денісової.

За її словами, інцидент стався 5 грудня, а 6 грудня Лисянський повідомив про конфлікт.

"У зв'язку з повідомленнями в ЗМІ про інцидент, який сталася 5 грудня 2020 між моїм представником по дотриманню прав жителів Донецької та Луганської областей Павлом Лисянським та працівником готельного комплексу "Монарх", розташованого в місті Святогірськ, повідомляю наступне: в неділю вранці Павло Лисянський особисто поінформував мене про зазначений випадок", - йдеться в повідомленні.

При цьому Денісова зазначила, що зараз проводиться службова перевірка та на цей період Лисянського відсторонили від посади.

"Зараз прийнято рішення про проведення службової перевірки щодо представника Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей, яка триватиме до 21 грудня 2020, включно з одночасним його відстороненням від посади на вказаний період. За результатами службового розслідування буде вжито відповідних заходів реагування", - підсумувала Денисова.

Як раніше повідомляв APnews, представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Донецькій та Луганській областях Павло Лисянський у Святогорську побив охоронця в ресторані через прохання піти, тому що заклад закривалося.

Новини партнерів

У Києві лікарні заповнені більше, ніж наполовину: понад 1200 пацієнтів у важкому стані
Транспорт під час локдауну в Україні запрацює з обмеженнями: що зміниться