Оля Полякова жорстко відповіла хейтерам через скандал навколо концерту з Кіркоровим

Оля Полякова жорстко відповіла хейтерам через скандал навколо концерту з Кіркоровим
Читать на русском

Оля Полякова нагадала, що вона не виступала в Росії та виступати не буде

Гучний скандал розгорівся через участь української співачки Олі Полякової в великому концерті в Дубаї разом із зіркою російської естради Філіпом Кіркоровим. Артистка вважає, що ситуацію спеціально нагнітають через її політичну позицію. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву співачки.

"Річ у тім, комусь не сподобалося те, що я виступила в Арабських Еміратах на спільному концерті з Філіпом Кіркоровим. Річ у тім, це, виявляється, "зрада", а сам Філіп, виявляється, ворог України. Я, звичайно, могла б списати весь цей хейт на загальний стрес та карантин, який сильно впливає на психіку, і без того пригнічену виборами, пандемією. Та не звертати уваги на політично стурбованих і просто хворих на голову, але мені ось що стало особливо цікаво. Я б сказала, підозріло цікаво", - йдеться в заяві.

За її словами, за останній рік вона неодноразово зустрічалася з Кіркоровим і постила фото ат відео, про це писали ЗМІ, але такої хвилі негативу в її адресу не було.

"Це що ж, цікаво? Відколи Філіп Кіркоров, який став зіркою ще за царя Гороха, який слова кривого не сказав ні проти нашої країни, ні проти нашого народу, раптом став ворогом? А спілкування з ним стало злочином проти людства ??? Може так комусь дуже потрібно. Про це ми теж поговоримо...", - заявила Полякова.

При цьому вона нагадала, що Дубай не має ніякого відношення до РФ, і вона має право виступати там, де вона хоче і де її чекають.

"Я буду виступати там, де хочу і з ким хочу, і вважаю це можливим для себе! ️ У Росії я не виступаю. У Дубаї я виступаю. Якщо ця позиція не збігається з вашою, то це ваші проблеми. Я не збираюся її з вами погоджувати, обговорювати. До речі, і з Філіпом я теж нічого не обговорюю. Він знає моє ставлення до політики уряду Росії щодо України. Проте він поважає мою думку. Я знаю, що для нього ці питання виглядають по-іншому. Перш за все, чого хоче Філіп і чого взагалі хоче будь-яка нормальна людина - це мир. Між людьми, між країнами. І він пише про це! Так, як він відчуває, так, як він бачить. Не про те він пише, як і яким повинен бути цей мир, на чиїх умовах. Він просто хоче миру. І я хочу миру. Так, я хочу, щоб нам повернули наші землі, вивели військових, повернули кордону і так, я прийняла для себе рішення, що хочу працювати в Україні, що не виступатиму на території Росії до тих пір, поки політика щодо моєї країни там не поміняється", - пояснила артистка.

Крім того, вона заявила, що їй також забороняють виступати в Харкові, Білій Церкві та інших містах України, а тепер ще й в Дубаї теж не можна.

"Може бути вона в тому, що українська артистка Оля Полякова стала занадто голосно говорити про те, що держава вбиває музичний бізнес. Що нічого не зроблено, щоб захистити нашу діяльність і наших колег. Що локдаун, який неминучий, який невідомо коли закінчиться, який остаточно вб'є все те, що у нас тут виходило в останні роки. Це реальність! І я про це говорю і буду говорити! Все, що ви там навирішувати - це ні про що. Для замилювання очей. Просто топ артисти цього не говорять, вони витримають, а всі, хто трохи менше - їх ніхто не почує. І, звичайно, треба таку артистку трохи попустити та поставити на звичне місце українського артиста - на місце клоуна, який потрібен тільки на виборах, щоб поагітувати за кандидатів. і найкращий спосіб це зробити - це розвести срач на улюблену зрадофільскую тему", - підсумувала Полякова.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Так, люди... Дорогие мои и те, которые не очень дорогие, и которые совсем не мои... те, у кого в профиле нет фотографии, в ленте нет истории и всего десять подписчиков. Вот я приехала с эмиратщины и смотрю, разводят тут очередной срач. Это уже просто смешно. Видите ли, кому-то не понравилось то, что я выступила в Арабских Эмиратах на совместном концерте с Филиппом Киркоровым. Видите ли, это, оказывается, "зрада", а сам Филипп, оказывается, враг Украины. Я, конечно, могла бы отнести весь этот хэйт на общий стресс и карантин, который сильно влияет на психику, и без того угнетенную выборами, пандемией. И не обращать внимания на политически озабоченных и просто больных на голову, но мне вот что стало особенно интересно. Я бы сказала, подозрительно интересно. ⚡️ В январе я гастролировала в США и Канаде. Мы встретились с Филиппом в Майями, где он, кстати, и предложил мне выступить с ним вместе в Эмиратах. Мы вместе отдыхали, ходили в рестораны, на вечеринки, выходили в эфир, снимали сториз. Все это было в новостях. Но тогда это ни у кого вообще не вызвало ничего подобного рядом с тем, что сегодня устроили. Ни комментариев, ни новостей, ничего. ‼️ Весной, во время локдауна, мы с Филиппом вышли в прямой эфир моего онлайн-шоу "ПоляВидение" и тоже - ни слова кривого, все нормально, никаких проблем. А тут что-то пошло не так?! Это что же, интересно? С каких пор Филипп Киркоров, ставший звездой ещё при царе Горохе, который слова кривого не сказал ни против нашей страны, ни против нашего народа, вдруг стал врагом? А общение с ним стало преступлением против человечества??? ? Может так кому-то очень нужно. Об этом мы тоже поговорим... Смотрим дальше ?????? ? Дубай. Напомните мне, пожалуйста, где в России находится этот город, чтобы что-то писать про "зраду" и про мою позицию, что она там как-то поменялась. А она у меня четкая и конкретная: я буду выступать там, где хочу и с кем хочу, и считаю возможным для себя. ‼️ В России я не выступаю. В Дубае я выступаю. Если эта позиция не совпадает с вашей, то это ваши проблемы. Я не собираюсь ее с вами согласовывать, обсуждать. Продолжение под постом ????

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

Як раніше повідомляв APnews, російський співак Філіп Кіркоров і зірка української естради Оля Полякова зустрілися на великому концерті PaRus 2020 на Дубаї.

Зарплати в $ 1000 не буде в 2030 році - екс-міністр економіки розніс тезу Шмигаля
Голодні шахтарі Донецької області перекривають траси через борги по зарплаті

Новини партнерів