Олімпійцям заборонили займатися сексом під час ігор в Токіо через пандемію COVID-19

Олімпійцям заборонили займатися сексом під час ігор в Токіо через пандемію COVID-19
Читать на русском

Всі 15000 спортсменів зможуть забрати традиційні презервативи як сувенір

Міжнародний олімпійський комітет МОК заборонив олімпійцям вести сексуальне життя під час змагань в Токіо, Японія, щоб запобігти спалаху COVID-19. За порушення правила учасників змагань будуть "карати", аж до дискваліфікації.

Про це повідомляє APnews з посиланням на The Guardian.

Міжнародний олімпійський комітет МОК видав спеціальну інструкцію спортсменам про соціальне дистанціювання під час пандемії коронавірусу, в якій заборонив олімпійцям займатися сексом, щоб "уникнути непотрібних форм фізичного контакту". Порушникам "нововведення" загрожують санкції, включаючи дискваліфікацію.

Ця заборона поставила організаторів Олімпіади в Токіо в незручне становище, оскільки існує багаторічна традиція - роздавати безплатні презервативи під час змагань, тим самим підкреслюючи важливість безпечного сексу. Це рішення входить в рамки обіцянки організаторів провести "безпечні та надійні" ігри під час пандемії COVID-19.

Повідомляється, що партія "олімпійських" презервативів в 160000 штук буде лише сувеніром з Японії, яким можна буде скористатися у себе на батьківщині.

На Олімпійські ігри цього року були великі надії у чотирьох японських виробників презервативів, які планували продавати свої кращі товари - ультратонкі презервативи з поліуретану. Але вимоги МОК дозволяють поширювати тільки товстіші версії на латексній основі, що обурило продавців.

Нагадаємо, Олімпіада буде проводитися в Токіо, Японія, з 23 липня по 8 серпня.

Раніше APnews також повідомляв, Олімпійські ігри в Токіо можуть привести до появи нового штаму коронавірусу.

Новини партнерів

Зеленський підписав указ про підвищення "мінімалок" лікарям до 20 000 грн
В Одесу зайшли два кораблі НАТО