Олімпійських чемпіонів з легкої атлетики з Росії дискваліфікували на 4 роки за допінг

Олімпійських чемпіонів з легкої атлетики з Росії дискваліфікували на 4 роки за допінг
Читать на русском

Мова про Наталю Антюх і Андрія Сильнова.

Двох олімпійських чемпіонів з легкої атлетики з Росії дискваліфікували за порушення антидопінгових правил. Про це APnews повідомляє з посиланням на рішення Спортивного арбітражного суду.

Йдеться про Наталю Антюх і Андрія Сільнова. Їх звинуватили у використанні заборонених препаратів за підсумками доповіді Річарда Макларена. Рішенням CAS обох спортсменів дискваліфікували на чотири роки.

Термін дискваліфікації російських спортсменів формально звітуватиме від 7 квітня 2021-го року. Правда, також росіян позбавлять всіх титулів, медалей і залікових очок з 2013-го року. Для Антюх мова йде про результати з 30 червня, а для Сильнова - з 8 липня. Таке рішення ніяк не вплинуло на олімпійські медалі обох легкоатлетів.

Наталя Антюх вигравала Олімпіаду-2012 в Лондоні в бігу на 400 метрів з бар'єрами. Також в активі і Наталії "срібло" і "бронза" Олімпійських ігор в Афінах у 2004-му році. Андрій Сильнов, в свою чергу, є олімпійським чемпіоном 2008-го року в стрибках у висоту.

Також своїм рішенням CAS на вісім років дискваліфікував Олену Соболєву, яка вигравала "срібло" на чемпіонаті світу-2006 в бігу на 800 метрів. Також анулювали всі її результати з 1 травня 2011-го року по 15 грудня 2016 го року. На чотири роки відстороненість срібну призерку Універсіади-2013 метанні молота Оксану Кондратьєву.

Раніше ми повідомляли, що російську фігуристку Марію Сотскову дискваліфікували на 10 років. Причому вона не тільки приймала допінг, але ще і підробляла документи.

Новини партнерів

Сергій Донцов: Замість руху до миру, до продовження мирного процесу, мирних переговорів, делегація України в ТКГ взяла курс на їх зрив
Дві області України з 9 квітня увійдуть до червоної зони, - Немчінов